Zpět na stránku závodu

Hopman triatlon

Startovní listina

Příjmení Jméno Rok narození Pohlaví Oddíl/město Kategorie Zaplaceno
Sprint triatlon
Ágh Lukáš 1989 M Muži 19-39 let ANO
Andreovský Jan 1979 M Triatlet Karlovy Vary Muži nad 40 let ANO
Bartoš Ladislav 1972 M Lamači skal Muži nad 40 let ANO
Belha Miroslav 1997 M Měcholupy Muži 19-39 let NE
Beránková Libuše 1973 Ž Glassman TT Teplice Ženy nad 40 let ANO
Bešíková Lenka 2004 Ž Hopman Team Žatec Dorostenky NE
Borovský Martin 1973 M Cobram team Muži nad 40 let ANO
Břečka Marek 1984 M SKJ Žatec Muži 19-39 let ANO
Brynda Štepan 1989 M ÚVN Střešovice Muži 19-39 let ANO
Bureš Jaroslav 1973 M Údlice Muži nad 40 let ANO
Čapková Barbora 1993 Ž Láca team Ženy 19-39 let ANO
Cígler Jaromír 1955 M Cobram team Muži nad 40 let ANO
Cipra Jiří 1981 M Forrest Gump team Muži nad 40 let ANO
Dráb Jiří 1972 M Nevix Muži nad 40 let ANO
Dušek Roman 1997 M Muži 19-39 let NE
Dvořák Jakub 1999 M Hopman Team Žatec Muži 19-39 let ANO
Dvořák Oldřich 1952 M Triatlet Karlovy Vary Muži nad 40 let ANO
Fanta Lukáš 1985 M Cobram team PPC Muži 19-39 let ANO
Fišer Václav 1974 M Vězeňská služba . Nové Sedlo. Muži nad 40 let ANO
Fritsch Clemens 1980 M RoFriTri Germany Muži nad 40 let ANO
Glaubauf Aleš 1989 M Triatlon Slaný Muži 19-39 let NE
Goj Radim 1992 M TT LOKO Beroun Muži 19-39 let ANO
Goj Tomáš 1997 M TT Loko Beroun Muži 19-39 let ANO
Graf Stefan 1986 M Leipzig (Germany) Muži 19-39 let ANO
Grim Daniel 1985 M Ohrobec Muži 19-39 let NE
Hamata Lukáš 2005 M Triatlet Karlovy Vary Dorostenci ANO
Hamata Pavel 1993 M Muži 19-39 let ANO
Hanusová Ludmila 1975 Ž Klášterec nad Ohří Ženy nad 40 let ANO
Havlíček Michal 1971 M ACES Team K.Vary Muži nad 40 let ANO
Holka Matej 2006 M Krupka Dorostenci NE
Hornová Kateřina Jana 1983 Ž Hopman Team Žatec Ženy 19-39 let ANO
Hrdinka Čestmír 1967 M Český Brod Muži nad 40 let ANO
Hrdý Jan 1974 M Hopman Team Žatec Muži nad 40 let ANO
Ihnačinec Jakub 1999 M Krušnoman TT Litvínov Muži 19-39 let ANO
Imríšek Lukáš 1991 M PREBA - Realiz sport team Muži 19-39 let ANO
Jakeš Pavel 1965 M t-lone Muži nad 40 let ANO
Janoušek Radek 1975 M COBRAM TEAM Muži nad 40 let ANO
Jenč Pavel 1975 M MP Chomutov Muži nad 40 let ANO
Jindřich Martin 1983 M Most Muži 19-39 let ANO
Kalčík Lukáš 1994 M Muži 19-39 let NE
Kaplan Vladimir 1971 M Cobram team Muži nad 40 let ANO
Kaška Karel 2004 M TJ Slávie Chomutov Dorostenci ANO
Kašková Ivana 1999 Ž Láca team Ženy 19-39 let ANO
Kerner Jan 1964 M TJ Lokomotiva Louny Muži nad 40 let ANO
Knyttl Vojtech 1985 M GoOut Muži 19-39 let ANO
Korcová Pavla 1978 Ž Praha 10 - Dolní Měcholupy Ženy nad 40 let ANO
Kosina Jan 1988 M Láca team Muži 19-39 let ANO
Kosina Jakub 1990 M Láca team Muži 19-39 let ANO
Králová Iveta 1979 Ž Chomutov Ženy nad 40 let ANO
Krátký Luboš 2000 M Ak Žatec Muži 19-39 let NE
Krátký Luboš 1977 M Sweepsport Muži nad 40 let NE
Krištof Štěpán 1993 M Teplice Muži 19-39 let ANO
Kroupa Štepán 1975 M Café Racers Muži nad 40 let ANO
Krůtová Eliška 2006 Ž Dorostenky NE
Kupková Andrea 1984 Ž Otužilci Ženy 19-39 let ANO
Lacina Martin 1998 M Muži 19-39 let ANO
Lavický Ondrej 1978 M Edovi Srdcaři Muži nad 40 let ANO
Lehrl Tomas 1980 M Muži nad 40 let ANO
Matousek Marek 1993 M Muži 19-39 let ANO
Menza Martin 1976 M Forrest Gump Team Muži nad 40 let NE
Merle Jakub 1987 M Kilpi KOME klub Muži 19-39 let NE
Mikulová Martina 1998 Ž Hopman team Žatec Ženy 19-39 let NE
Nguyen Sonny 1993 M Vietcong Muži 19-39 let ANO
Nosek Lukáš 1989 M Swim Academy Bora Muži 19-39 let NE
Odstrčil Petr 1974 M Mělník Muži nad 40 let ANO
Pabišta Petr 1968 M BKJ Most Muži nad 40 let ANO
Pánková Tereza 1983 Ž Hrom do piecky! Ženy 19-39 let ANO
Pánková Jana 1983 Ž Chomutov Ženy 19-39 let ANO
Pláteníková Markéta 1983 Ž Rozběháme Bašť Ženy 19-39 let ANO
Porubčanová Anna 1999 Ž Láca team Ženy 19-39 let ANO
Přikryl Michal 1982 M Muži 19-39 let ANO
Procházka Martin 1984 M Hopman Team Žatec Muži 19-39 let ANO
Pustina Pavel 1985 M Ladermon Team Muži 19-39 let ANO
Rýdl Petr 1983 M Cobram team Muži 19-39 let ANO
Segeč Karol 1976 M Žatec Muži nad 40 let ANO
Ševčíková Anežka 2001 Ž KILPI KOME KLUB Ženy 19-39 let ANO
Šíma Zdeněk 1961 M Praha-Slivenec Muži nad 40 let ANO
Šlapák Petr 1976 M Krušnohorský výšvih Muži nad 40 let NE
Smažinka Dalibor 1973 M Hostivice Muži nad 40 let NE
Smažinková Klára 1977 Ž Hostivice Ženy nad 40 let NE
Šplinarová Jana 1964 Ž Triatlet Karlovy Vary Ženy nad 40 let ANO
Šrámek Martin 1990 M Team Zoot Europe Muži 19-39 let ANO
Steiner Josef Steiner 1971 M Zatopenka-Mikulovice Muži nad 40 let ANO
Stříbrský Vlastimil 1953 M Rakovník Muži nad 40 let ANO
Strnad Rostislav 1970 M SK Nechranice Muži nad 40 let ANO
Šturmová Barbora 1985 Ž Ženy 19-39 let ANO
Šupol Michal 1976 M Sweep Factory Team Muži nad 40 let ANO
Tichavová Eva 1990 Ž Ženy 19-39 let ANO
Tichý Václav 1985 M Cobram team Muži 19-39 let ANO
Trávníčková Bára 1999 Ž Louny Ženy 19-39 let ANO
Tumová Monika 1978 Ž Plzeň Ženy nad 40 let ANO
Tuzar Martin 1973 M BTC Muži nad 40 let ANO
Vetešník Ladislav 1982 M TJ Jiskra Nový Bor Muži 19-39 let ANO
Volf Miroslav 1973 M Běžci Chomutov Muži nad 40 let ANO
Volf Jakub 1999 M Hnízdil Team Muži 19-39 let NE
Vrzalová Jana 1979 Ž Edovi Srdcaři Ženy nad 40 let ANO
Weinertová Magdaléna 1992 Ž Praha 8 Ženy 19-39 let ANO
Žatecký Václav 1997 M Hopman team Žatec Muži 19-39 let ANO
Žihlová Lenka 1980 Ž Klášterec nad Ohří Ženy nad 40 let ANO
Olympijský triatlon
Bláha Petr 1999 M Láca team Muži 19-39 let ANO
Bouřa Marek 1971 M Hřivno Muži nad 40 let ANO
Brož Milan 1982 M Kilpi kome klub Muži 19-39 let ANO
Brožek Vítek 1999 M KILPI KOME Muži 19-39 let NE
Brynda Jaroslav 1977 M Labe tri klub Muži nad 40 let ANO
Bušinová Alena 1991 Ž Ženy 19-39 let ANO
Čamek Quba 1975 M Triatlon Kladno Muži nad 40 let NE
Čermák Dominik 1987 M HPM Sport Teplice Muži 19-39 let ANO
Červenka Ctibor 1975 M Hopman triatlon Muži nad 40 let ANO
Chudáček Zdeněk 1978 M 321start Muži nad 40 let ANO
Cibulka Stanislav 1981 M Ironstars Beroun Muži nad 40 let ANO
Cibulková Markéta 1983 Ž IRONSTARS BEROUN Ženy 19-39 let ANO
Dubcová Jana 1988 Ž Bjež Racing Team Ženy 19-39 let ANO
Dvořák Martin 1972 M Hopman Team Žatec Muži nad 40 let ANO
Fajner Anton 1960 M Praha Muži nad 40 let ANO
Fikrle Josef 1985 M Soběkury Muži 19-39 let ANO
Flak David 1979 M CSG Tri Team Muži nad 40 let NE
Franc Petr 1974 M Bakov nad Jizerou Muži nad 40 let ANO
Ginzel Petr 1972 M Praha 9 - Letňany Muži nad 40 let NE
Hlavička Ondřej 1985 M Edovi Srdcaři Muži 19-39 let NE
Holec Petr 1979 M EW Muži nad 40 let NE
Homolka Ondřej 1977 M SC Radotín Praha Muži nad 40 let ANO
Hudek Milan 1973 M Louny Muži nad 40 let ANO
Jančovič Tomáš 1990 M Edwards Muži 19-39 let ANO
Kadlečková Lucie 1976 Ž TT Krušnoman Litvínov Ženy nad 40 let ANO
Kažmír Roman 1975 M Ironman Sudoměř team Muži nad 40 let ANO
Kilian Juraj 1965 M Lentilky Ústí nad Labem Muži nad 40 let ANO
Klouda Jakub 1976 M SRTG Praha Muži nad 40 let ANO
Kobík Martin 1987 M Běžci Chomutov Muži 19-39 let ANO
Kočíb Pavel 1975 M Krušnoman TT Litvinov Muži nad 40 let ANO
Kotlín Matěj 1983 M Muži 19-39 let NE
Kouba Radek 1976 M Hopman team Muži nad 40 let ANO
Kříž Miloš 1964 M Fujikoki Louny Muži nad 40 let ANO
Krohlák Milan 1981 M Luštěnice Muži nad 40 let NE
Kroupa Tomáš 1980 M Plzeň Muži nad 40 let ANO
Krůta Martin 1978 M Kamýk Nad Vltavou Muži nad 40 let NE
Kubová Michaela 1976 Ž Triatlon Mladá Boleslav Ženy nad 40 let ANO
Kukla Josef 1983 M Praha Muži 19-39 let ANO
Kuklová Květa 1983 Ž Praha Ženy 19-39 let ANO
Kvasničková Radka 1976 Ž Road2Kona Ženy nad 40 let ANO
Lacina Jan 1995 M Láca team Muži 19-39 let ANO
Langhammer Jakub 1992 M CSG tri tream Muži 19-39 let NE
Langhammer Tomáš 1971 M Krušnoman TT Litvínov Muži nad 40 let NE
Mašková Monika 1989 Ž Praha-Západ Ženy 19-39 let ANO
Mathy Jan 1979 M Praha Muži nad 40 let ANO
Melzer Rudolf 1974 M most Muži nad 40 let NE
Michalk Michael 1972 M MOG Dresden Muži nad 40 let ANO
Mikula Miroslav 1968 M Iron Stars Beroun Muži nad 40 let ANO
Mildorf Jiří 1979 M Louny Muži nad 40 let ANO
Nesvadbová Eliška 1988 Ž Hopman team Žatec Ženy 19-39 let ANO
Novák Jakub 1997 M Veslaři Bohemians Muži 19-39 let ANO
Ocelák Martin 1979 M Praha Hostavice Muži nad 40 let ANO
Opolecký Martin 1984 M Opolteam Muži 19-39 let ANO
Oslík Milan 1977 M Kanoistika Chomutov Muži nad 40 let ANO
Paar Zdeněk 1977 M K.N.O. Muži nad 40 let ANO
Podběhlý Ondřej 1982 M Kadaň Muži 19-39 let ANO
Pokorný Martin 1974 M Čistý sport Muži nad 40 let NE
Procházka Zdeněk 1967 M ACES TEAM K. Vary Muži nad 40 let ANO
Raba Kristian 1969 M Zatec Muži nad 40 let NE
Řezanková Alena 1988 Ž Kilpi Kome Klub Ženy 19-39 let ANO
Rosa Zdeněk 1975 M Hopman team Žatec Muži nad 40 let ANO
Rožánková Tereza 1978 Ž Kilpi Kome Klub Ženy nad 40 let ANO
Ščamborová Katarína 1979 Ž Ženy nad 40 let ANO
Schmidt Michal 1977 M Hopman team Žatec Muži nad 40 let ANO
Sedlar Daniel 2001 M Krušnoman TT Litvínov Muži 19-39 let ANO
Šetek Štěpán 1990 M Litoměřice Muži 19-39 let ANO
Šichan Martin 1991 M Acapulco Pool Muži 19-39 let ANO
Šinský Peter 1988 M Muži 19-39 let ANO
Straka Martin 1985 M Praha Muži 19-39 let ANO
Straka Vladimír 1983 M Praha Muži 19-39 let ANO
Tkadlec Stepan 1974 M Únětičtí ležáci Muži nad 40 let ANO
Trč Stanislav 1988 M Roudnice nad Labem Muži 19-39 let ANO
Urban Filip 1998 M Hopman team Žatec Muži 19-39 let ANO
Urbanová Šárka 1972 Ž Hopman team Ženy nad 40 let ANO
Urbášek Petr 1991 M Praha Muži 19-39 let ANO
Vaněk Jan 1987 M Praha Muži 19-39 let NE
Vaníček Adam 1989 M Edwards Triatlon Team Muži 19-39 let ANO
Veselý Petr 1990 M Glassman TT Teplice Muži 19-39 let ANO
Vizinger Karel 1979 M Město andělů Muži nad 40 let ANO
Vondra Vítězslav 1979 M Veslařský klub Ohře Louny Muži nad 40 let ANO
Votava Michal 1989 M Mika training Muži 19-39 let NE
Wainer Jan 1976 M Cyklo Friede Žatec Muži nad 40 let ANO
Zaťko Milan 1962 M Hopman team Muži nad 40 let ANO
Zeman David 1992 M KSM Hrádek Muži 19-39 let NE
Dětský triatlon
Benda Vladimír 2011 M Triatlet Karlovy Vary Děti do 10 let ANO
Čekanová Ema 2011 Ž Praha Děti do 10 let ANO
Cibulkova Ema 2013 Ž Ironstars Beroun Děti do 10 let ANO
Cibulkova Nela 2015 Ž Ironstars Beroun Děti do 10 let ANO
Cupalová Anna 2009 Ž Krupka Děti do 10 let ANO
Cupalová Adella 2012 Ž Krupka Děti do 10 let ANO
Dolejšová Tina 2014 Ž Děti do 10 let ANO
Fanta Radim 2018 M Cobram team PPC Děti do 10 let ANO
Fantová Kateřina 2014 Ž Cobram team PPC Děti do 10 let ANO
Hakl Filip 2015 M Chomutov Děti do 10 let ANO
Herman Václav 2011 M Žatec Děti do 10 let ANO
Herman Vojtěch 2014 M Žatec Děti do 10 let NE
Hubka Hugo 2015 M Žatec Děti do 10 let ANO
Hubkova Emily 2018 Ž Žatec Děti do 10 let ANO
Jindřichová Elena 2015 Ž Most Děti do 10 let ANO
Korcová Anna 2013 Ž Praha-Dolní Měcholupy Děti do 10 let NE
Korec Jan 2016 M Praha 10 - Dolní Měcholupy Děti do 10 let NE
Kostelníková Eliška 2012 Ž Děti do 10 let NE
Kostelníková Nikola 2014 Ž Děti do 10 let NE
Koteńko Maxmilian 2016 M Děti do 10 let ANO
Koutecká Natálie 2011 Ž Hopman team Žatec Děti do 10 let ANO
Krásný Dobromil 2014 M Bohemia Žatec Děti do 10 let ANO
Kryndlerová Zoe 2017 Ž Bílina Děti do 10 let ANO
Kukla Matěj 2016 M Praha Děti do 10 let ANO
Kukla Jakub 2014 M Praha Děti do 10 let ANO
Osladilova Laura 2017 Ž Františkovy Lázně Děti do 10 let NE
Pánková Barbora 2016 Ž Zlonín Děti do 10 let ANO
Pláteníková Kateřina 2016 Ž Rozběháme Bašť Děti do 10 let ANO
Pláteníková Lucie 2018 Ž Rozběháme Bašť Děti do 10 let ANO
Popelka Jan 2014 M Děti do 10 let NE
Přikrylová Anička 2016 Ž Děti do 10 let ANO
Procházková Marie Josefína 2016 Ž Děti do 10 let ANO
Slavík Michal 2012 M Louny Děti do 10 let ANO
Slavík Jakub 2016 M Louny Děti do 10 let ANO
Šmerák Daniel 2017 M Děti do 10 let ANO
Šmerák Jan 2016 M Žatec Děti do 10 let ANO
Šmeráková Šárka 2010 Ž Děti do 10 let ANO
Špác Jiří 2015 M Žatec Děti do 10 let ANO
Špácová Veronika 2017 Ž Žatec Děti do 10 let ANO
Stejskal Jan 2013 M Sporťáci Žatec Děti do 10 let ANO
Stejskal Antonín 2015 M Sporťáci Žatec Děti do 10 let ANO
Strnad David 2016 M SK Nechranice Děti do 10 let ANO
Struhovská Stanislava 2015 Ž Děti do 10 let ANO
Šturm Petr 2015 M TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Děti do 10 let ANO
Šturmová Tereza 2012 Ž TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Děti do 10 let ANO
Šulc Mikuláš 2019 M Benatky Děti do 10 let NE
Šupol Michal 2012 M Sweep Factory Team Děti do 10 let ANO
Šupolová Eliška 2019 Ž Děti do 10 let ANO
Trčová Anežka 2017 Ž Roudnice nad Labem Děti do 10 let ANO
Walterová Vanesa 2011 Ž Lovosice Děti do 10 let ANO
Želtkevič Michael 2014 M Děti do 10 let ANO
Žihlová Nelly 2016 Ž Klášterec nad Ohří Děti do 10 let ANO
Název štafety Závodník 1 Závodník 2 Závodník 3 Zaplaceno
Štafety
krusnenakole.cz Zdeňka Spáčilová Lukáš Spáčil Lukáš Směšný ANO
RELAY4FUN Miroslav Böhm Luděk Hodic Radka Hodicová ANO

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.