Zpět na stránku závodu

Žatecký půlmaraton

Startovní listina

Příjmení Jméno Rok narození Pohlaví Oddíl/město Kategorie Zaplaceno
Půlmaraton
Augusta Karel 1968 M Velký Rybník Muži 50-59 let NE
Bajbora Jan 1980 M AK Bílina Muži 40-49 let NE
Bartosek Martin 1996 M Muži 18-39 let NE
Belej Tomáš 1979 M STG Chomutov Muži 40-49 let NE
Beránek Josef 1958 M MK Kladno Muži nad 60 let NE
Boček Martin 1976 M FC Chomutov Muži 40-49 let NE
Borovský Martin 1973 M Cobram team Muži 40-49 let NE
Brožek František 1973 M Witte bike team Muži 40-49 let NE
Brožek Vítek 1999 M Kome klub Kraslice Muži 18-39 let NE
Bureš Jaroslav 1973 M Údlice Muži 40-49 let NE
Červenka Ctibor 1975 M Hopman team Žatec Muži 40-49 let NE
Chalupný Jakub 1983 M AkBilinskajElita Muži 18-39 let NE
Cimerman Ladislav 1964 M Litvínov Muži 50-59 let NE
Cimerman Ladislav 1991 M Meziboří Muži 18-39 let NE
Cimermanová Daniela 1987 Ž Meziboří Ženy 18-39 let NE
Deutscha Dávid 1982 M Mikulov v Krušných horách Muži 18-39 let NE
Dvořák Martin 1972 M Hopman team Muži 40-49 let NE
Dvořák Stanislav 1993 M Muži 18-39 let NE
Filipová Olga 1978 Ž Údlice Ženy 40-49 let NE
Gruber Radek 1981 M Kupkolo.cz Muži 40-49 let NE
Hanuska Zbynek 1976 M Muži 40-49 let NE
Hanuska Zbynek 1976 M Trochu jinej voddil Muži 40-49 let NE
Hanusová Ludmila 1975 Ž Klášterec nad Ohří Ženy 40-49 let NE
Hartlová Iveta 1987 Ž Březno Ženy 18-39 let NE
Havlíček Michal 1971 M ACES Team K.Vary Muži 50-59 let NE
Havlíčková Michaela 1973 Ž Hvězda severu Ženy 40-49 let NE
Heiserová Hanka 1974 Ž ŠAK Chodov Ženy 40-49 let NE
Hofreiter Bohdan 1968 M ACES Team Karlovy Vary Muži 50-59 let NE
Hudák Jiří 1955 M Háj u Duchcova Muži nad 60 let NE
Huňka Martin 1988 M EETS běhna Muži 18-39 let NE
Ihnačinec Jakub 1999 M Krušnoman TT Litvínov Muži 18-39 let NE
Jahoda Zdeněk 1977 M BK BĚKODO TEPLICE Muži 40-49 let NE
Jungvirt Aleš 1973 M Teplice Muži 40-49 let NE
Kadeřábková Petra 1989 Ž Sweep OCR Team Ženy 18-39 let NE
Kail Tomáš 1972 M Muži 40-49 let NE
Kantová Olga 1979 Ž SPONA Teplice Ženy 40-49 let NE
Khmelevskyy Andrit 1976 M Zatec Muži 40-49 let NE
Klouček Martin 1971 M Žatec Muži 50-59 let NE
Kobík Martin 1985 M Cobram team Muži 18-39 let NE
Košťál Jan 1972 M Hopman Team Žatec Muži 40-49 let NE
Krátký Luboš 2000 M Ak Žatec Muži 18-39 let NE
Kroc Miloslav 1968 M Brandýsek Muži 50-59 let NE
Kroupa Tomáš 1980 M Muži 40-49 let NE
Kučerová Iva 1976 Ž Teplice Ženy 40-49 let NE
Kůsová Lenka 1977 Ž Triatlet Karlovy Vary Ženy 40-49 let NE
Liebig Vilém 1965 M Chomutov Muži 50-59 let NE
Liebigová Klírová Radka 1978 Ž Chomutov Ženy 40-49 let NE
Linhart Karel 1950 M BK ReKa Muži nad 60 let NE
Linhartová Renata 1965 Ž BK ReKa Ženy nad 50 let NE
Lovič Zdeněk 1979 M Louny Muži 40-49 let NE
Macháček Marek 1976 M Triatlet Karlovy Vary Muži 40-49 let NE
Maňák Luboš 1987 M Magistrát města Mostu Muži 18-39 let NE
Markova Miroslava 1979 Ž Cobram team Ženy 40-49 let NE
Masopust Tomáš 1974 M Kome klub Kraslice Muži 40-49 let NE
Matis Petr 1988 M Žatec Muži 18-39 let NE
Nesvadba Vladimír 1966 M Zdravotní klaun Muži 50-59 let NE
Novák Vladimír 1975 M Forest Muži 40-49 let NE
Nováková Jana 1974 Ž Forest Ženy 40-49 let NE
Ottová Lucie 1981 Ž Trochu jinej voddil Ženy 40-49 let NE
Paučo Peter 1963 M Muži 50-59 let NE
Pekárková Michaela 1995 Ž Louny Ženy 18-39 let NE
Pelán Stanislav 1968 M Triatlon Slaný, HRNAP Muži 50-59 let NE
Pelc Jaroslav 1975 M Běžci Chomutov Muži 40-49 let NE
Pichlík Lukáš 1994 M Ohřecká osmička Muži 18-39 let NE
Prokeš Dušan 1970 M Chomutov Muži 50-59 let NE
Prošek Tomáš 1979 M Muži 40-49 let NE
Provazník Blahoslav 1983 M Žatec Muži 18-39 let NE
Rabiňák Štěpán 1983 M SK Motorlet Podbaba Muži 18-39 let NE
Racek Luboš 1968 M ACES Team Karlovy Vary Muži 50-59 let NE
Rež Zdeněk 1972 M SPONA Teplice Muži 40-49 let NE
Rosa Zdeněk 1975 M Hopman Team Žatec Muži 40-49 let NE
Rouček Lukáš 1982 M Střelná Muži 18-39 let NE
Roučková Lucie 1982 Ž Střelná Ženy 18-39 let NE
Rydl Petr 1983 M Cobram team Muži 18-39 let NE
Samek Kamil 1978 M Kostelní Hlavno Muži 40-49 let NE
Schmidt Michal 1977 M Hopman team Žatec Muži 40-49 let NE
Ševčíková Viktorie 2001 Ž Kilpi KOME klub Ženy 18-39 let NE
Ševčíková Dita 1973 Ž Kilpi KOME klub Ženy 40-49 let NE
Skořepová Nikola 1994 Ž EETS běhna Ženy 18-39 let NE
Sládek Jiří 1960 M Hopman team Žatec Muži nad 60 let NE
Šofrová Natálie 1995 Ž Chomutov Ženy 18-39 let NE
Soukupová Zdeňka 1985 Ž Jirkov Ženy 18-39 let NE
Stacho Erik 1991 M STG Chomutov Muži 18-39 let NE
Štreba Jaroslav 1975 M Triatlon Slaný Muži 40-49 let NE
Stumpf Michal 1980 M M.E.N.run team Muži 40-49 let NE
Stušková Hana 1970 Ž ACES TEAM KARLOVY VARY Ženy nad 50 let NE
Šupol Michal 1976 M Sweep Factory Team Muži 40-49 let NE
Sýkora Tomáš 1988 M Hopman Team Žatec Muži 18-39 let NE
Tichý Václav 1985 M Cobram team Muži 18-39 let NE
Třísková Katarína 1971 Ž Praha Ženy nad 50 let NE
Urban Filip 1998 M Hopman team Žatec Muži 18-39 let NE
Vítková Zuzana 1962 Ž Most Ženy nad 50 let NE
Vokrouhlík Tomáš 1972 M Senkov Muži 40-49 let NE
Vrábel Ivan 1964 M Bike a běh Ostrov Muži 50-59 let NE
Wagner Milan 1979 M Teplice Muži 40-49 let NE
Zach Tomáš 1983 M Hopman Team Žatec Muži 18-39 let NE
Zámiš Jaroslav 1994 M České Budějovice Muži 18-39 let NE
Žatecká Marcela 1971 Ž Hopman team Ženy nad 50 let NE
Zaťko Milan 1962 M Hopman team Muži 50-59 let NE
Žihlová Lenka 1980 Ž Klášterec nad Ohří Ženy 40-49 let NE
Zítka Miloslav 1963 M ŠAK Chodov Muži 50-59 let NE
Desítka
Antoni Petr 1974 M Žatec Muži nad 40 let NE
Balková Aneta 1996 Ž STG Chomutov Ženy 20-39 let NE
Bartoň Vojtěch 1988 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let NE
Bauchner Roman 1976 M Holedeč Muži nad 40 let NE
Beleš Andrej 1986 M Chubby Runners Bratislava Muži 20-39 let NE
Belha Miroslav 1997 M Měcholupy Muži 20-39 let NE
Biskup Stanislav 1977 M Mršiny Muži nad 40 let NE
Bláha Petr 1999 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let NE
Blaško Ondřej 1992 M Žatec Muži 20-39 let NE
Blažek Miroslav 1978 M Sporťáci Žatec Muži nad 40 let NE
Čečrlová Lucie 1979 Ž Cobram team Ženy nad 40 let NE
Černá Michaela 1982 Ž Žatec Ženy 20-39 let NE
Černý Michal 1985 M Mecholupy Muži 20-39 let NE
Chalupa Dani 1989 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let NE
Charvátová Kateřina 1984 Ž Hopman team Ženy 20-39 let NE
Cibulka František 1988 M Cobram team Muži 20-39 let NE
Čížková Martina 1982 Ž Mršiny Ženy 20-39 let NE
Coprivová Eva 1999 Ž Hopman Žatec Ženy 20-39 let NE
Dedinsky Michael 1977 M Muži nad 40 let NE
Dobešová Adéla 2002 Ž TJ Klášterec nad Ohří Dorostenky 15-19 let NE
Eisenhammer Jiří 1974 M Chomutov Muži nad 40 let NE
Eliáš Lukáš 1980 M BK Běkodo Teplice Muži nad 40 let NE
Fanta Lukáš 1985 M Cobram team Muži 20-39 let NE
Filingr Aleš 1992 M AK Most Muži 20-39 let NE
Filingr Čeněk 1961 M Běžecký klub F - C Kadaň Muži nad 40 let NE
Firmanová Jitka 1974 Ž HOPMAN triatlon team Žatec Ženy nad 40 let NE
Fousová Eva 1982 Ž Ostrov Ženy 20-39 let NE
Gruber Radek 1981 M Kupkolo.cz Muži nad 40 let NE
Hajna Dana 1981 Ž Ženy nad 40 let NE
Hajný Kamil 1973 M Žatec Muži nad 40 let NE
Hänel Jens 1969 M Žatec Muži nad 40 let NE
Hänel Tom 2006 M Žatec Dorostenci 15-19 let NE
Haragová Lucie 1992 Ž Ženy 20-39 let NE
Havlíček Michal 1971 M ACES Team K.Vary Muži nad 40 let NE
Hejhalová Olga 1985 Ž Ženy 20-39 let NE
Heřman Lukáš 1980 M SPONA Teplice Muži nad 40 let NE
Hlavánová Zdenka 1970 Ž Rozběhame Podbořany Ženy nad 40 let NE
Hofmannová Kamila 1992 Ž Ženy 20-39 let NE
Holák Luděk 1973 M Žatec Muži nad 40 let NE
Holáková Mirka 1977 Ž Žatec Ženy nad 40 let NE
Holeček Jan 1985 M Muži 20-39 let NE
Hornová Kateřina 1983 Ž Hopman Team Žatec Ženy 20-39 let NE
Hozák Pavel 1958 M Běžci Bochov Muži nad 40 let NE
Hrazdirová Eva 1998 Ž Ženy 20-39 let NE
Hrdý Jan 1974 M HOPMAN triatlon team Žatec Muži nad 40 let NE
Hrůza Josef 1991 M Žatec Muži 20-39 let NE
Hrůzová Kristýna 2000 Ž Žatec Ženy 20-39 let NE
Hůrka Otakar 1976 M Bike a běh Ostrov Muži nad 40 let NE
Jandová Lenka 1966 Ž Most Ženy nad 40 let NE
Janíková Petra 1990 Ž Běžci Chomutov Ženy 20-39 let NE
Janoušek Radek 1974 M Cobram team Muži nad 40 let NE
Jantač David 1976 M Jirkov Muži nad 40 let NE
Jiráček Petr 1957 M MP Chomutov Muži nad 40 let NE
Jirkovská Vlaďka 1974 Ž Ženy nad 40 let NE
Kaplan Vladimír 1971 M Cobram team Muži nad 40 let NE
Kolaříková Zdenka 1981 Ž Praha Ženy nad 40 let NE
Kondrusová Michaela 1989 Ž Šneci v běhu Ženy 20-39 let NE
Košťálová Ema 2005 Ž Hopman Team Žatec Dorostenky 15-19 let NE
Kostelník Daniel 1996 M Muži 20-39 let NE
Koutecký Lukáš 1987 M Hopman team Žatec Muži 20-39 let NE
Krieger Natalija 1969 Ž Ženy nad 40 let NE
Křivánek Ladislav 1966 M Mršiny Muži nad 40 let NE
Křivánková Martina 1970 Ž Mršiny Ženy nad 40 let NE
Kubicová Jana 1972 Ž Ženy nad 40 let NE
Kudrna Pavel 1974 M Muži nad 40 let NE
Kůsová Martina 1995 Ž STG Chomutov Ženy 20-39 let NE
Lukáš Daniel 1979 M Muži nad 40 let NE
Luxa Michal 1990 M Běžci Chomutov Muži 20-39 let NE
Macek Jiří 1954 M VTZ Chomutov Muži nad 40 let NE
Maják David 1975 M Chomutov Muži nad 40 let NE
Malá Irena 1978 Ž Mršiny Ženy nad 40 let NE
Matěcha Miroslav 1982 M TJ Hvězda Trnovany Muži 20-39 let NE
Mikulová Martina 1998 Ž Hopman Team Žatec Ženy 20-39 let NE
Milyan Daniel 1971 M Lokomotiva Žatec Muži nad 40 let NE
Molnárová Kateřina 1976 Ž Kadaň Ženy nad 40 let NE
Nádaská Renata 1979 Ž Droužkovice Ženy nad 40 let NE
Nesvadbová Eliška 1988 Ž Hopman team Žatec Ženy 20-39 let NE
Novák Radek 1981 M Rozběháme Podbořany Muži nad 40 let NE
Novák Jakub 1997 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let NE
Ouzký Stanislav 1974 M Jirkov Muži nad 40 let NE
Pabišta Petr 1968 M BKJ Most Muži nad 40 let NE
Pergerová Lenka 1979 Ž Ženy nad 40 let NE
Pergerová Kristýna 1999 Ž Ženy 20-39 let NE
Plevková Šárka 1985 Ž Mršiny Ženy 20-39 let NE
Podzimkova Kamila 1993 Ž Ženy 20-39 let NE
Pravcová Věra 1974 Ž Šneci v běhu Ženy nad 40 let NE
Provazník Pavel 1980 M Vrskmaň Muži nad 40 let NE
Provazník Petr 1978 M Hopman Team Žatec Muži nad 40 let NE
Provazník Martin 1976 M Hopman team Žatec Muži nad 40 let NE
Provazník Jaroslav 1981 M Louny Muži nad 40 let NE
Raba Kristián 1969 M Muži nad 40 let NE
Rébl Jakub 1983 M Cobram team Muži 20-39 let NE
Reblová Klára 1988 Ž Cobram team Ženy 20-39 let NE
Rež Adam 2005 M TT Krušnoman Litvínov Dorostenci 15-19 let NE
Rigl Lukáš 1984 M ForFun Muži 20-39 let NE
Sajdlová Tereza 2004 Ž Louny Dorostenky 15-19 let NE
Schmiedová Marcela 1981 Ž Ženy nad 40 let NE
Segeč Marek 1978 M Muži nad 40 let NE
Segeč Karol 1976 M Žatec Muži nad 40 let NE
Segečova Michaela 1983 Ž Žatec Ženy 20-39 let NE
Šetek Štěpán 1990 M Litoměřice Muži 20-39 let NE
Šimůnková Eliška 2001 Ž Kadaň Ženy 20-39 let NE
Šimůnková Ema 2004 Ž TJ Klášterec nad Ohří Dorostenky 15-19 let NE
Sklenka Milan 1966 M Cobram team Muži nad 40 let NE
Skružná Veronika 1989 Ž Žatec Ženy 20-39 let NE
Skůra Michael 1990 M Mikulov Muži 20-39 let NE
Skůrová Lucie 1987 Ž Mikulov (v Krušných horách) Ženy 20-39 let NE
Sladká Petra 1975 Ž Litvínov Ženy nad 40 let NE
Slavíková Nataša 1954 Ž BK Žatec Ženy nad 40 let NE
Slesinský Josef 1997 M Žatec Muži 20-39 let NE
Šmahelová Dana 1984 Ž Žatec Ženy 20-39 let NE
Šmejc ml. Jan 1990 M Hopman team Žatec Muži 20-39 let NE
Smeková Lucie 1986 Ž Sporťáci Žatec Ženy 20-39 let NE
Šmeráková Petra 1979 Ž Hopman Team Žatec Ženy nad 40 let NE
Souchová Helena 1974 Ž SPONA Teplice Ženy nad 40 let NE
Štěpina Josef 1997 M Žatec Muži 20-39 let NE
Svačina Pavel 1995 M Muži 20-39 let NE
Tesárek Pavel 1985 M Cobram team Muži 20-39 let NE
Ullmann Michal 1985 M Cobram Team Muži 20-39 let NE
Urban Tomáš 1999 M Hopman team Žatec Muži 20-39 let NE
Válečková Renáta 1977 Ž BKJ Most Ženy nad 40 let NE
Vetešník Ladislav 1982 M Jiskra Nový Bor Muži 20-39 let NE
Vlček Michal 2003 M TJ Slávie Chomutov Dorostenci 15-19 let NE
Volf Miroslav 1973 M Běžci Chomutov Muži nad 40 let NE
Vomastek Lukáš 1990 M Šamšulové Muži 20-39 let NE
Vomastek Tomáš 1992 M Šamšulové Muži 20-39 let NE
Vomastková Lenka 1993 Ž Šamšulové Ženy 20-39 let NE
Weissova Simona 1993 Ž Mršiny Ženy 20-39 let NE
Název štafety Závodník 1 Závodník 2 Závodník 3 Zaplaceno
Štafety

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.