Zpět na stránku závodu

Žatecký půlmaraton

Startovní listina

# Jméno Příjmení Rok narození Pohlaví Oddíl/město Kategorie Trať
117 Lenka Jandová 1966 Ž Most Ženy nad 40 let Desítka
116 Michael Skůra 1990 M Mikulov Muži 20-39 let Desítka
115 Jiří Eisenhammer 1974 M Chomutov Muži nad 40 let Desítka
114 Ivan Vrábel 1964 M Bike a běh Ostrov Muži 50-59 let Půlmaraton
113 Petra Kadeřábková 1989 Ž Sweep OCR Team Ženy 18-39 let Půlmaraton
112 Petra Kadeřábková 1989 Ž Sweep OCR Team Ženy 18-39 let Půlmaraton
111 Lucie Smeková 1986 Ž Sporťáci Žatec Ženy 20-39 let Desítka
110 Miroslav Matěcha 1982 M TJ Hvězda Trnovany Muži 20-39 let Desítka
109 Petra Janíková 1990 Ž Běžci Chomutov Ženy 20-39 let Desítka
108 Lucie Roučková 1982 Ž Střelná Ženy 18-39 let Půlmaraton
107 Lukáš Rouček 1982 M Střelná Muži 18-39 let Půlmaraton
106 Iva Kučerová 1976 Ž Teplice Ženy 40-49 let Půlmaraton
105 Aleš Jungvirt 1973 M Teplice Muži 40-49 let Půlmaraton
103 Nádaská Renata 1979 Ž Droužkovice Ženy nad 40 let Desítka
102 Vojtěch Bartoň 1988 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let Desítka
101 Erik Stacho 1991 M STG Chomutov Muži 18-39 let Půlmaraton
100 Olga Filipová 1978 Ž Údlice Ženy 40-49 let Půlmaraton
99 Tomáš Belej 1979 M STG Chomutov Muži 40-49 let Půlmaraton
98 Iveta Hartlová 1987 Ž Březno Ženy 18-39 let Půlmaraton
97 Katarína Třísková 1971 Ž Praha Ženy nad 50 let Půlmaraton
96 Ondřej Blaško 1992 M Žatec Muži 20-39 let Desítka
95 Luboš Racek 1968 M ACES Team Karlovy Vary Muži 50-59 let Půlmaraton
94 Petr Bláha 1999 M Veslaři Bohemians Muži 20-39 let Desítka
93 Martin Huňka 1988 M EETS běhna Muži 18-39 let Půlmaraton
92 Nikola Skořepová 1994 Ž EETS běhna Ženy 18-39 let Půlmaraton
91 Lucie Skůrová 1987 Ž Mikulov (v Krušných horách) Ženy 20-39 let Desítka
90 Zuzana Vítková 1962 Ž Most Ženy nad 50 let Půlmaraton
87 Renata Linhartová 1965 Ž BK ReKa Ženy nad 50 let Půlmaraton
86 Karel Linhart 1950 M BK ReKa Muži nad 60 let Půlmaraton
85 Bohdan Hofreiter 1968 M ACES Team Karlovy Vary Muži 50-59 let Půlmaraton
83 Miroslava Markova 1979 Ž Cobram team Ženy 40-49 let Půlmaraton
81 Andrit Khmelevskyy 1976 M Zatec Muži 40-49 let Půlmaraton
79 Jan Košťál 1972 M Hopman Team Žatec Muži 40-49 let Půlmaraton
77 Vladimír Nesvadba 1966 M Zdravotní klaun Muži 50-59 let Půlmaraton
76 Renáta Válečková 1977 Ž BKJ Most Ženy nad 40 let Desítka
75 Petr Pabišta 1968 M BKJ Most Muži nad 40 let Desítka
73 Radek Gruber 1981 M Kupkolo.cz Muži 40-49 let Půlmaraton
72 Věra Pravcová 1974 Ž Šneci v běhu Ženy nad 40 let Desítka
71 Štěpán Rabiňák 1983 M SK Motorlet Podbaba Muži 18-39 let Půlmaraton
70 Petr Provazník 1978 M Hopman Team Žatec Muži nad 40 let Desítka
69 Jan Bajbora 1980 M AK Bílina Muži 40-49 let Půlmaraton
68 Michal Havlíček 1971 M ACES Team K.Vary Muži 50-59 let Půlmaraton
67 Tomáš Vomastek 1992 M Šamšulové Muži 20-39 let Desítka
65 Petr Matis 1988 M Žatec Muži 18-39 let Půlmaraton
64 Radka Liebigová Klírová 1978 Ž Chomutov Ženy 40-49 let Půlmaraton
63 Vilém Liebig 1965 M Chomutov Muži 50-59 let Půlmaraton
62 Otakar Hůrka 1976 M Bike a běh Ostrov Muži nad 40 let Desítka
61 Nataša Slavíková 1954 Ž BK Žatec Ženy nad 40 let Desítka
60 Zdeněk Rosa 1975 M Hopman Team Žatec Muži 40-49 let Půlmaraton
59 Martin Klouček 1971 M Žatec Muži 50-59 let Půlmaraton
58 Zdeňka Soukupová 1985 Ž Jirkov Ženy 18-39 let Půlmaraton
57 Kateřina Hornová 1983 Ž Hopman Team Žatec Ženy 20-39 let Desítka
56 Lenka Žihlová 1980 Ž Klášterec nad Ohří Ženy 40-49 let Půlmaraton
55 Michal Vlček 2003 M TJ Slávie Chomutov Dorostenci 15-19 let Desítka
54 Natálie Šofrová 1995 Ž Chomutov Ženy 18-39 let Půlmaraton
53 Kateřina Charvátová 1984 Ž Hopman team Ženy 20-39 let Desítka
52 Jitka Firmanová 1974 Ž HOPMAN triatlon team Žatec Ženy nad 40 let Desítka
51 Jan Hrdý 1974 M HOPMAN triatlon team Žatec Muži nad 40 let Desítka
50 Pavel Kudrna 1974 M Muži nad 40 let Desítka
49 Eliška Nesvadbová 1988 Ž Hopman team Žatec Ženy 20-39 let Desítka
48 Martina Mikulová 1998 Ž Hopman Team Žatec Ženy 20-39 let Desítka
47 Eva Fousová 1982 Ž Ostrov Ženy 20-39 let Desítka
46 Luděk Holák 1973 M Žatec Muži nad 40 let Desítka
45 Mirka Holáková 1977 Ž Žatec Ženy nad 40 let Desítka
44 Zbynek Hanuska 1976 M Muži 40-49 let Půlmaraton
43 Marek Macháček 1976 M Triatlet Karlovy Vary Muži 40-49 let Půlmaraton
42 Hanka Heiserová 1974 Ž ŠAK Chodov Ženy 40-49 let Půlmaraton
41 Miloslav Zítka 1963 M ŠAK Chodov Muži 50-59 let Půlmaraton
40 Jana Kubicová 1972 Ž Ženy nad 40 let Desítka
39 Hana Stušková 1970 Ž ACES TEAM KARLOVY VARY Ženy nad 50 let Půlmaraton
38 Lenka Kůsová 1977 Ž Triatlet Karlovy Vary Ženy 40-49 let Půlmaraton
37 Lukáš Rigl 1984 M ForFun Muži 20-39 let Desítka
36 Kristián Raba 1969 M Muži nad 40 let Desítka
35 Marek Segeč 1978 M Muži nad 40 let Desítka
34 Petr Rydl 1983 M Cobram team Muži 18-39 let Půlmaraton
33 Radek Janoušek 1974 M Cobram team Muži nad 40 let Desítka
32 František Cibulka 1988 M Cobram team Muži 20-39 let Desítka
31 Dana Šmahelová 1984 Ž Žatec Ženy 20-39 let Desítka
30 Milan Sklenka 1966 M Cobram team Muži nad 40 let Desítka
29 Michaela Černá 1982 Ž Žatec Ženy 20-39 let Desítka
28 Martin Kobík 1985 M Cobram team Muži 18-39 let Půlmaraton
27 Jakub Rébl 1983 M Cobram team Muži 20-39 let Desítka
26 Vladimír Kaplan 1971 M Cobram team Muži nad 40 let Desítka
25 Michal Stumpf 1980 M M.E.N.run team Muži 40-49 let Půlmaraton
24 Pavel Tesárek 1985 M Cobram team Muži 20-39 let Desítka
23 Kamil Samek 1978 M Kostelní Hlavno Muži 40-49 let Půlmaraton
22 Lukáš Fanta 1985 M Cobram team Muži 20-39 let Desítka
21 Michal Ullmann 1985 M Cobram team Muži 18-39 let Půlmaraton
20 Michaela Segečova 1983 Ž Žatec Ženy 20-39 let Desítka
19 Michal Černý Černý 1985 M Mecholupy Muži 20-39 let Desítka
18 Michaela Havlíčková 1973 Ž Hvězda severu Ženy 40-49 let Půlmaraton
17 Eva Coprivová 1999 Ž Hopman Žatec Ženy 20-39 let Desítka
16 Jaroslav Bureš 1973 M Údlice Muži 40-49 let Půlmaraton
15 Michaela Kondrusová 1989 Ž Šneci v běhu Ženy 20-39 let Desítka
14 Václav Tichý 1985 M Cobram team Muži 18-39 let Půlmaraton
13 Lucie Čečrlová 1979 Ž Cobram team Ženy nad 40 let Desítka
12 Martin Borovský 1973 M Cobram team Muži 40-49 let Půlmaraton
11 Daniel Kostelník 1996 M Muži 20-39 let Desítka
10 Kamila Hofmannová 1992 Ž Ženy 20-39 let Desítka
9 Veronika Skružná 1989 Ž Žatec Ženy 20-39 let Desítka
8 Michal Schmidt 1977 M Hopman team Žatec Muži 40-49 let Půlmaraton
7 Ctibor Červenka 1975 M Hopman team Žatec Muži 40-49 let Půlmaraton
6 Michal Havlíček 1971 M ACES Team K.Vary Muži nad 40 let Desítka
5 Tomáš Urban 1999 M Hopman team Žatec Muži 20-39 let Desítka
4 Zdeněk Lovič 1979 M Louny Muži 40-49 let Půlmaraton
3 Michaela Pekárková 1995 Ž Louny Ženy 18-39 let Půlmaraton
2 Filip Urban 1998 M Hopman team Žatec Muži 18-39 let Půlmaraton
1 Viktorie Ševčíková 2001 Ž Kilpi KOME klub Ženy 18-39 let Půlmaraton

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.