Hopman triatlon - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Tričko Zaplaceno
1FilipUrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
2Václav ŽateckýM1997Hopman Team Žatec Muži do 40 letSprint triatlonLano
3MichalHavlíčekM1971ACES Team K.VaryMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
4MichaelaHavlíčkováŽ2011ACES Team K.VaryDětiDětský triatlonMano
5Miroslav VolfM1973Běžci Chomutov Muži nad 40 letOlympijský triatlonLano
6MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
7FilipZlatohlávekM2004Praha 10DorostenciSprint triatlonSano
8LukášZlatohlávekM1978Praha 10Muži nad 40 letSprint triatlonXXLano
9OndřejŠťastnýM1982LounyMuži do 40 letSprint triatlonLne
10MartinLáchaM1992Muži do 40 letOlympijský triatlonMano
11MartinKobíkM1987Běžci Chomutov / Cobram Team PPCMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
12KamilaSlavíkováŽ1990MěcholupyŽeny do 40 letSprint triatlonLano
13KarolínaDostalováŽ2016MěcholupyDětiDětský triatlonXSano
14VojtěchKnyttlM1985GoOut.czMuži do 40 letSprint triatlonneano
15KaterinaHornovaŽ1983Hopman Team ŽatecŽeny do 40 letOlympijský triatlonLano
16QubaČamekM1975Forrest team Muži nad 40 letOlympijský triatlonnene
17VladimírVojtíšekM1979behejsnami.czMuži nad 40 letSprint triatlonMne
18AlešGlaubaufM1989-/KladnoMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
19ZdeněkSchlibener M1989KladnoMuži do 40 letSprint triatlonMne
20TomášLanghammerM1971Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú.Muži nad 40 letOlympijský triatlonLne
21JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
22FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratónecMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
23Daniel Senft M2011DětiDětský triatlonSano
24CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
25VendulkaPraskáŽ1976WeTriDaŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMano
26DanielKadleček M1975WeTriDaMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
27ŠtěpánBryndaM1989ÚVN STŘEŠOVICEMuži do 40 letOlympijský triatlonXLano
28AdamVaníčekM1989Prague Bears Racing TeamMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
29JindřichStuchlM1974Cykloteam OstrovMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
30DagmarForejtovaŽ1981Ženy do 40 letOlympijský triatlonMano
31TerezieVokráčkováŽ2012DětiDětský triatlonXSano
32DominikVokráčkaM2010DětiDětský triatlonneano
33TerezaČernáŽ1985Šneci v běhuŽeny do 40 letSprint triatlonMano
34EliškaPeníškováŽ1996Ženy do 40 letSprint triatlonMne
35JaroslavMášaM1984Muži do 40 letSprint triatlonLano
36JanBothaM1994Siemens ChemnitzMuži do 40 letOlympijský triatlonXLne
37MartinŠudomaM1992Muži do 40 letOlympijský triatlonMne
38Šimon PechM2013DětiDětský triatlonMano
39Lucie Pechová Ž2015DětiDětský triatlonXSano
40OliverMartinovskýM2013DětiDětský triatlonSano
41AmálieMartinovskáŽ2012DětiDětský triatlonMano
42PetrHodinaM19711.CTK NetoliceMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
43KarelŽitnýM1975Triexpert Milt racing teamMuži nad 40 letOlympijský triatlonneano
44MartinLacinaM1998LounyMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
45EliškaPeníškováŽ1996Ženy do 40 letSprint triatlonMano
46HanaFifkováŽ1961PrahaŽeny nad 40 letOlympijský triatlonXLano
47AndreaZemanováŽ1983PrahaŽeny do 40 letOlympijský triatlonMano
48AlešPluháčekM1990HovaďáciMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
49TomášBankaM1991HovaďáciMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
50PatrikHaufM1976Moderní Pětiboj KralupyMuži nad 40 letSprint triatlonneano
51Václav HermanM2011ŽatecDětiDětský triatlonSano
52Vojtěch HermanM2014ŽatecDětiDětský triatlonXSano
53KarolínaHnidzíkováŽ2011ŽatecDětiDětský triatlonSne
54VeronikaHnidzíkováŽ2013ŽatecDětiDětský triatlonSne
55PavelBeckM1975Krušnohorský výšvihMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
56DominikČermákM1987DuchcovMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
57PetraKubínkováŽ1988KaldaTeamŽeny do 40 letSprint triatlonMne
58KarolínaKubínkováŽ2016DětiDětský triatlonXSne
59JakubKubínekM2016DětiDětský triatlonXSne
60OndřejŠťastnýM1982LounyMuži do 40 letSprint triatlonLano
61FilipKrálM1990Muži do 40 letOlympijský triatlonLne
62Eliška NesvadbováŽ1988ŽatecŽeny do 40 letSprint triatlonMne
63PetrMinaříkM1964EGERFISHMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
64Jindřich HyšperskýM1969EGERFISHMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
65MilošKřížM1964Fujikoki VlčíMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
66JanKernerM1964TJ Lokomotiva LounyMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
67David Strnad M2016SK U Čerta DětiDětský triatlonXSano
68Rostislav Strnad M1970SK U ČERTA Muži nad 40 letOlympijský triatlonXXLano
69LukášHamataM2004TRIATLET KARLOVY VARYDorostenciSprint triatlonSano
70Vítek Brožek M1999Witte Bike TeamMuži do 40 letSprint triatlonnene
71Martin VilčM1974červená jahodaMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
72JaroslavPelcM1975Krušnohorský výšvihMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
73KatarinaSenkovaŽ1987PrahaŽeny do 40 letOlympijský triatlonXSne
74DominikHruška M2010Holoubkov DětiDětský triatlonSano
75MartinBorovskýM1973Cobram Team PPCMuži nad 40 letSprint triatlonneano
76VáclavTichýM1985Cobram Team PPCMuži do 40 letSprint triatlonnene
77OndřejSoukupM1983Cobram Team PPCMuži do 40 letSprint triatlonnene
78LukášFantaM1985Cobram Team PPCMuži do 40 letSprint triatlonnene
79VladimírKaplanM1971Cobram Team PPCMuži nad 40 letSprint triatlonneano
80PetrRýdlM1983Cobram Team PPCMuži do 40 letSprint triatlonnene
81DavidKučeraM1974Cobram Team PPCMuži nad 40 letSprint triatlonnene
82PavelSojkaM1989ÚdliceMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
83MarekHaklM1987ÚdliceMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
84MartinPražákM1992Muži do 40 letSprint triatlonSano
85BarboraJandováŽ2000Veslařský klub Ohře LounyŽeny do 40 letOlympijský triatlonLne
86OndřejPodběhlýM1982KadaňMuži do 40 letOlympijský triatlonneano
87EmaŠimůnkováŽ2004TJ Klášterec nad OhříDorostenkySprint triatlonMano
88EliškaŠimůnkováŽ2001KadaňDorostenkySprint triatlonMano
89PetrŠlapákM1976Krušnohorský výšvihMuži nad 40 letSprint triatlonXLano
90Zdeněk ŠímaM1961SlivenecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
91MonikaTumováŽ1978PlzeňŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMano
92KarelVizingerM1979ChomutovMuži nad 40 letOlympijský triatlonneano
93AlešSekaninaM1985Muži do 40 letSprint triatlonSano
94MartinSvobodaM1977PrahaMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
95JosefSteinerM1971Krampus-čerti ze severuMuži nad 40 letSprint triatlonXXLano
96MartinStřechaM1990PrahaMuži do 40 letOlympijský triatlonnene
97ArnaudDuchateletM1978PragueMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
98OndřejČernýM2016Šneci v běhuDětiDětský triatlonXSano
99PetraŠmerákováŽ1979Hopman Team Žatec/BK ŽatecŽeny nad 40 letSprint triatlonXSano
100DanielStádníkM1972Triatlon LiberecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
101JakubStádníkM2003Triatlon LiberecDorostenciSprint triatlonMne
102FilipStádníkM2009Triatlon LiberecDětiDětský triatlonLano
103JanaSládkováŽ1966KOA squadŽeny nad 40 letOlympijský triatlonLano
104LucieGoikoetxea MintegiŽ1975Praha 4 - HájeŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMano
105ŠtěpánTkadlecM1974Muži nad 40 letOlympijský triatlonMano
106MartaNikoličŽ1971KOAŽeny nad 40 letSprint triatlonSano
107MichaelMichalkM1972MOG DresdenMuži nad 40 letOlympijský triatlonMne
108VítězslavČerníkM1971Muži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
109JaroslavBurešM1973ÚdliceMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
110ČestmírHrdinkaM1967TTC Český BrodMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
111MarekMacháčekM1976Triatlet Karlovy VaryMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
112MichaelaKubováŽ1976Triatlon Mladá BoleslavŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMano
113AndreaVainertováŽ2015LounyDětiDětský triatlonXSano
114AdamSkořepaM2004Trutnov Triatlon TeamDorostenciSprint triatlonLano
115StanislavTrč M1988Roudnice nad LabemMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
116MarkétaLoulováŽ1983Veslařský klub Ohře Louny Ženy do 40 letOlympijský triatlonSne
117MarkétaLázňovskáŽ1985Kutná HoraŽeny do 40 letSprint triatlonMano
118KatarinaSenkovaŽ1987jELITAŽeny do 40 letSprint triatlonXSano
119PetrHolecM1979Muži nad 40 letSprint triatlonMne
120TerezaPánkováŽ1983Ženy do 40 letSprint triatlonSano
121MichalHanžlM1974Mika trainingMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
122LucieSusserováŽ1976TT Krušnoman LitvínovŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMne
123TomášJančovičM1990Muži do 40 letSprint triatlonMano
124MichalHrůzaM1967TepliceMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
125PavelVitvarM1968Běžci ChomutovMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
126PetrGinzelM1972Praha 9 - LetňanyMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
127RadkaProvaznikovaŽ1975PrahaŽeny nad 40 letSprint triatlonMano
128DanielKyselaM1984PrahaMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
129LiborVavákM1965BK SadskáMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
130JiříDráb M1972NEVIXMuži nad 40 letOlympijský triatlonXXLano
131MichalPreislerM1967Jablonecké MattonkyMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
132Bára TrávníčkováŽ1999LounyŽeny do 40 letSprint triatlonMano
133RomainGuillaudM1991PrahaMuži do 40 letOlympijský triatlonMne
134PavelJenčM1975Muži nad 40 letSprint triatlonLano
135LindaBenešováŽ2013Lužná u RakovníkaDětiDětský triatlonXSano
136AlenaŘezankováŽ1988TRI COLORSŽeny do 40 letOlympijský triatlonSano
137VeronikaHoškováŽ2002DorostenkySprint triatlonSne
138PavlaKorcováŽ1978Ženy nad 40 letOlympijský triatlonLano
139AnnaKorcováŽ2013DětiDětský triatlonXSano
140EvaZloskáŽ1978Klub plavců mělnickýchŽeny nad 40 letSprint triatlonSano
141LibušeBeránkováŽ1973Glassman TT TepliceŽeny nad 40 letSprint triatlonSano
142VladimírChvátalM1967ÚvalyMuži nad 40 letSprint triatlonXLano
143EliškaJagrikováŽ2010PodbořanyDětiDětský triatlonXSano
144VeronikaJagrikováŽ2014PodbořanyDětiDětský triatlonSano
145VítJagrikM2017PodbořanyDětiDětský triatlonXSano
146MartinVardanM1989Uherské HradištěMuži do 40 letSprint triatlonMano
147KarolínaSkalkováŽ1989Uherské HradištěŽeny do 40 letSprint triatlonSano
148BarboraVečeřová Ž2004PrahaDorostenkySprint triatlonMano
149MarekLazarM1977NOVIS TK PRAHAMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
150Marcela ŘezníčkováŽ1978Ženy nad 40 letSprint triatlonMano
151BarboraPříhodová Ž1994Hovaďáci Ženy do 40 letSprint triatlonMano
152ŠtěpánKroupaM1975Café racersMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
153LadaHálováŽ2017Kemp NechraniceDětiDětský triatlonXSne
154HonzaHálaM2017Kemp NechraniceDětiDětský triatlonXSne
155Daniel HálaM2014Kemp NechraniceDětiDětský triatlonSne
156JanKučeraM1995VKO Louny/SDH TouchoviceMuži do 40 letSprint triatlonXLano
157VeronikaBenkováŽ1996VŠSK Pedf Ženy do 40 letSprint triatlonSano
158JitkaWainerováŽ1978Team LounyŽeny nad 40 letSprint triatlonMano
159JanWainerM1976Team LounyMuži nad 40 letOlympijský triatlonSano
160Václav ŠkrétaM1981KadanMuži do 40 letOlympijský triatlonneano
161PavelDolanskýM1965Hobýci MostMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
162JanaPánkováŽ1983Sweep Ultimate GymŽeny do 40 letSprint triatlonneano
163JörgenTemerM1970JohanngeorgenstadtMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
164CipraJiříM1981FORREST GUMP TeamMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
165CiprováOldřiškaŽ1979FORREST GUMP TeamŽeny nad 40 letSprint triatlonXSne
166NikolRichterováŽ1987DB TragédkyŽeny do 40 letSprint triatlonLano
167OtoOttenschlägerM1995Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú.Muži do 40 letOlympijský triatlonLano
168JakubDvořákM1999Hopman Team ŽatecMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
169MartinDvořákM1972Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
170PetrJedličkaM1974Muži nad 40 letOlympijský triatlonMne
171Jaroslav DubskýM2010KadaňDětiDětský triatlonXSne
172JosefKuklaM1983PrahaMuži do 40 letOlympijský triatlonnene
173JonasDubskýM2014KadaňDětiDětský triatlonXSne
174KvětaKuklováŽ1983Báječné ženy v běhuŽeny do 40 letSprint triatlonLano
175Šárka Urbanová Ž1972Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 letOlympijský triatlonSano
176Jakub Řimnáč M2003Hopman team Žatec DorostenciSprint triatlonLano
177Pavel Řimnáč M2011ŽatecDětiDětský triatlonSano
178Petr Řimnáč M2011ŽatecDětiDětský triatlonSano
179AlešNebřenskýM1982Muži do 40 letSprint triatlonLano
180JaromirSantrucekM1981Muži do 40 letOlympijský triatlonneano
181LubošKrátkýM2000Ak ŽatecMuži do 40 letSprint triatlonnene
182JiříMildorfM1979BK LounyMuži nad 40 letOlympijský triatlonnene
183FilipPeřinkaM1988TTTMuži do 40 letSprint triatlonnene
184JanMajM1986Muži do 40 letSprint triatlonnene
185JakubKonradM1988Muži do 40 letOlympijský triatlonnene
186MilanKucharičM1989Muži do 40 letOlympijský triatlonnene
187PavelBeer WerdanM1968Muži nad 40 letOlympijský triatlonnene
188DanielSedlárM2001Krušnoman TT Litvínov DorostenciSprint triatlonnene
189LuciaŠimkovičováŽ1984Hopman Team ŽatecŽeny do 40 letSprint triatlonnene
TOPlist