Žatecký půlmaraton a desítka - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Zaplaceno
1EvaCoprivováŽ1999ŽatecŽeny do 40 let10kmano
2JaroslavUrbanM1972Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
3JanaUrbanováŽ1974Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
4Miroslav VolfM1973Běžci Chomutov Muži do 50 let21kmano
5AnnaKukučováŽ1987STG StrupčiceŽeny do 40 let10kmne
6MichaelaHavlíčkováŽ1973Hvězda severuŽeny do 50 let21kmano
7MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
8RadekŠilhanM1973Droužkovice CityMuži do 50 let21kmano
9KamilHajnýM1973žatecMuži nad 40 let10kmano
10JiříSládekM1960Hopman Team ŽatecMuži do 60 let21kmano
11JiříKutišM1950KLADNOMuži nad 60 let21kmano
12HanaGraslováŽ1970PostoloprtyŽeny nad 40 let10kmano
13EliškaNesvadbováŽ1988ŽatecŽeny do 40 let10kmano
14KamilaSlavíkováŽ1990MěcholupyŽeny do 40 let21kmano
15KarolínaDostalováŽ2016MěcholupyDěti do 10 let400m/750mneplatí
16VojtěchKnyttlM1985GoOut.czMuži do 40 let10km ano
17TomášSýkoraM1988Hopman team ŽatecMuži do 40 let21kmano
18IrenaBaxováŽ1979BerounŽeny do 50 let21kmano
19VěraPravcová Ž1974Šneci v běhu Ženy nad 40 let10kmano
20MarkétaJechováŽ1979Nová RoleŽeny nad 40 let10kmano
21MartaRajkovováŽ1973Rozběháme PodbořanyŽeny nad 40 let10kmano
22VeronikaKounovskáŽ1999Šneci v běhuŽeny do 40 let21kmano
23KateřinaKvochováŽ1980ŽatecŽeny do 40 let10kmano
24MichaelaŠípkováŽ1982ŽatecŽeny do 40 let10kmano
25RomanŠípkaM1982ŽatecMuži do 40 let21kmano
26NelaŠípkováŽ2010AK ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
27JanaLacinováŽ1973DobroměřiceŽeny do 50 let21kmano
28JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 let10kmne
29FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratónecMuži do 40 let21kmano
30VilémLiebigM1965ChomutovMuži do 60 let21kmano
31Markéta Loulová Ž1983Veslařský klub Ohře LounyŽeny do 40 let21kmano
32BarboraJandováŽ2000Veslařský klub Ohře LounyŽeny do 40 let21kmne
33Petra MolnárováŽ1973Rozběháme PodbořanyŽeny nad 40 let10kmano
34CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
35TomášZachM1983ŽatecMuži do 40 let21kmano
36MartinLacinaM1998LounyMuži do 40 let21kmano
37MartinŠevčíkM1968Hopman Triatlon ŽatecMuži do 60 let21kmano
38PetrSlámaM1979Muži nad 40 let10kmano
39PavelJaneček M1979Muži nad 40 let10kmne
40LukášKucharczykM1980GestampMuži do 40 let10kmano
41KamilaHofmannováŽ1992ŽatecŽeny do 40 let10kmano
42MichalBiskupM1988StankoviceMuži do 40 let10kmne
43RadekKoubaM1976Hopman team ŽatecMuži do 50 let21kmano
44MarkSandeckiM1982PrahaMuži do 40 let21kmano
45MartinKloučekM1971Šneci v běhuMuži nad 40 let10kmano
46Eliška JagrikováŽ2010PodbořanyDěti do 10 let400m/750mneplatí
47VeronikaJagrikováŽ2014PodbořanyDěti do 10 let400m/750mneplatí
48FilipĎurčoM1974KadaňMuži nad 40 let10kmano
49JanPopelkaM2014ZatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
50MartinLáchaM1992Muži do 40 let21kmano
51MarcelaRytichováŽ1977šneci v běhuŽeny nad 40 let10kmne
52VojtaDrdaM2000ŽatecMuži do 40 let10kmano
53KarelGraslM1971PostoloprtyMuži do 50 let21kmano
54MartinVadlejchM1987Muži do 40 let21kmano
55MarekCaniniM1995PostoloprtyMuži do 40 let10kmano
56JiříCaniniM1971PostoloprtyMuži nad 40 let10kmano
57JanŠmejc ml.M1990ŽatecMuži do 40 let21kmano
58TomášVokrouhlíkM1972SenkovMuži do 50 let21kmano
59DanielKobrleM1987MělníkMuži do 40 let10kmano
60PetraPlečindováŽ1976ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
61KristýnaGraslováŽ1996PostoloprtyŽeny do 40 let10kmano
62Jaroslav Pexa M1979Muži nad 40 let10kmano
63Lenka Jandová Ž1966Rozběháme Most Ženy nad 40 let10kmne
64Jaroslava Straussová Ž1979MostŽeny nad 40 let10kmne
65PetrVitovskyM1964Cukrar-MostMuži nad 40 let10kmano
66Radek VostřelM2002AK ŽatecDorostenci10kmne
67KateřinaFejfarováŽ1983ŽatecŽeny do 40 let10kmano
68MirkaMaděrováŽ1972Rozběháme MostŽeny nad 40 let10kmano
69MichalStumpfM1980MostMuži do 40 let21kmne
70PetraŠmerákováŽ1979Hopman team/BK ŽATECŽeny do 50 let21kmne
71VaclavRajtmajerM1983Muži do 40 let21kmano
72PetraRajtmajerovaŽ1980Ženy do 40 let10kmano
73MartinRajtmajerM2014Děti do 10 let400m/750mneplatí
74LucieRajtmajerovaŽ2012Děti do 10 let400m/750mneplatí
75RadekVostřelM1969ZOS Liběšovice Muži nad 40 let10kmne
76JanVostřelM1992ZOS Liběšovice Muži do 40 let10kmne
77LenkaTručkováŽ1985Drusklodol TepliceŽeny do 40 let21kmano
78MarcelKočíM1975VTŽ Vzpírání ChomutovMuži nad 40 let10kmano
79DagmarForejtovaŽ1981Ženy do 40 let21kmano
80TerezieVokrackovaŽ2012Děti do 10 let400m/750mneplatí
81DominikVokráčkaM2010Děti do 10 let400m/750mneplatí
82MilanHudekM1973VýškovMuži do 50 let21kmano
83JakubŘimnáčM2003Hopman team ŽatecMuži do 40 let10kmne
84Zuzana VítkováŽ1962Rozběháme MostŽeny nad 50 let21kmano
85JanBajboraM1980AK BílinaMuži do 40 let21kmne
86VáclavErbenM1968Karlovy VaryMuži do 60 let21kmano
87AnnaKindlováŽ2003JägerteamŽeny do 40 let21kmano
88MartinKrupkaM1979ŽatecMuži nad 40 let10kmano
89KateřinaHájkováŽ1978ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
90DanielHájekM1978ŽatecMuži nad 40 let10kmne
91JáchymHájekM2010ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
92JonášHájekM2012ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
93Vladimír JakubMituraM1989Muži do 40 let10kmne
94JiříKopeckýM1975Hopman team ŽatecMuži nad 40 let10kmano
95GabrielaKorbášováŽ1973BK ŽatecŽeny do 50 let21kmano
96ŠárkaUrbanováŽ1972Hopman team ŽatecŽeny do 50 let21kmano
97SlavomírBašeM1980PodbořanyMuži do 40 let10kmne
98ZdeňkaKarešováŽ1968Běžci ChomutovŽeny nad 40 let10kmano
99LadislavKarešM1965Běžci ChomutovMuži do 60 let21kmano
100PetrBöhmM1965SokolovMuži do 60 let21kmano
101AgataBöhmováŽ2001SokolovŽeny do 40 let21kmano
102TerezaKadeřábkováŽ1994NečemiceŽeny do 40 let10kmne
103RadekKmentM1975Muži do 50 let21kmano
104JosefUngerM1978LitvínovMuži do 50 let21kmano
105VeronikaRadilováŽ1973Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
106VeronikaRadilováŽ2002Hopman Team ŽatecDorostenky10kmano
107PetraKutilováŽ1973ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
108MichalČernýM1985MěcholupyMuži do 40 let10kmano
109PetrAntoniM1974ŽatecMuži nad 40 let10kmano
110NathanJonesM1981Muži do 40 let21kmano
111JaroslavBurešM1973ÚdliceMuži do 50 let21kmano
112ZdenkaHlavánová Ž1970Rozběháme Podbořany Ženy nad 40 let10kmano
113AlešKopeckýM1992Muži do 40 let21kmano
114VítKarbanM1989Muži do 40 let21kmano
115JiříKopicaM1978Kadaň Muži do 50 let21kmano
116PetrHolubM1976SSBSZMŽPMuži do 50 let21kmano
117LukášLandovskýM1994Jablonec nad NisouMuži do 40 let10kmano
118PavelKudrnaM1974Hopman team ŽatecMuži nad 40 let10kmano
119LuciaŠimkovičováŽ1984Hopman team ŽatecŽeny do 40 let21kmano
120IvanaKaškováŽ1999LounyŽeny do 40 let10kmano
121JiříVojarM1974PostoloprtyMuži do 50 let21kmne
122Anna PorubčanováŽ1999LounyŽeny do 40 let10kmano
123MarekLuskaM2003MostDorostenci10kmne
124MartinBártaM2001ŽatecDorostenci10kmne
125KateřinaStejskalováŽ1982Stejsky TeamŽeny do 40 let10kmano
126JanStejskalM1986Stejsky TeamMuži do 40 let10kmne
127JanStejskalM2013Stejsky TeamDěti do 10 let400m/750mneplatí
128AntonínStejskalM2015Stejsky TeamDěti do 10 let400m/750mneplatí
129KateřinaCharvatovaŽ1984Ženy do 40 let10kmano
130Karolína KrobovaŽ2013Děti do 10 let400m/750mneplatí
131HanaRejzkováŽ1980ChomutovŽeny do 40 let10kmano
132MartinBorovskýM1973Cobram Team PPCMuži do 50 let21kmano
133VáclavTichýM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let21kmano
134LucieČečrlováŽ1979Cobram Team PPCŽeny do 50 let21kmano
135LukášFantaM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmne
136MichalUllmannM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmano
137VladimírKaplanM1971Cobram Team PPCMuži nad 40 let10kmano
138PetrRýdlM1983Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmne
139JosefSteinerM1971Krampus-čerti ze severuMuži nad 40 let10kmano
140LukášKouteckýM1987Hopman team ŽatecMuži do 40 let10kmano
141NatálkaKouteckáŽ2011Hopman team ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
142kvido armstarkM1967krušnohorciMuži nad 40 let10kmano
143petrdellnerM1967krušnohorciMuži nad 40 let10kmano
144PéťaHynekM2011ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
145MartinProcházkaM1984ŽatecMuži do 40 let10kmne
146VeronikaProcházkováŽ2013ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
147LukášSměšnýM1977Borci Z KlášterceMuži nad 40 let10kmano
148OndřejMityskaM1969LiběšiceMuži nad 40 let10kmano
149RadekJanoušekM1975Cobram Team EPCMuži nad 40 let10kmano
150VeronikaJanouškováŽ2003VK Sever ŽatecDorostenky10kmano
151Jaroslav Provazník M1981LounyMuži do 40 let21kmne
152TomášHrdinaM2002ŽatecDorostenci10kmano
153VojtaHynekM2011ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
154MichalStumpfM1980MostMuži do 40 let21kmano
155VladimírŠtorkM1970ChomutovMuži nad 40 let10kmano
156JaroslavaUrbanováŽ1964MOSTŽeny nad 50 let21kmano
157EliškaProvazníkováŽ2015LounyDěti do 10 let400m/750mneplatí
158Milan ZaťkoM1962ŽatecMuži do 60 let21kmano
159PetrProvazníkM1978Hopman team ŽatecMuži nad 40 let10kmano
160MartinMotlM1969Drusklodol TepliceMuži do 60 let21kmano
161MartinRybárM1991Muži do 40 let10kmano
162RomanCharvátM1968KlůčekMuži nad 40 let10kmano
163IvetaŠpinerováŽ1967ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
164PavelKočíbM1975Krušnoman TT LitvinovMuži do 50 let21kmne
165JanSoukupM1981Brandýs nad LabemMuži do 40 let10kmano
166FrantišekFialkaM1975Běžci ChomutovMuži nad 40 let10kmano
167FrantišekFialkaM2012Běžci ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
168JaroslavaStraussováŽ1979Avanti tým MostŽeny nad 40 let10kmano
169MiroslavaHolákováŽ1977ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
170LuděkHolákM1973ŽatecMuži nad 40 let10kmne
171JanGallóM1984ŽatecMuži do 40 let10kmne
172KateřinaGallóŽ1982ŽatecŽeny do 40 let10kmne
173MiroslavDomorádM1973UCB -ČS RUNNING TEAMMuži nad 40 let10kmano
174KateřinaDomorádováŽ2008UCB -ČS RUNNING TEAMDěti do 15 let400m/750mneplatí
175EmaHomolkovaŽ2008TJ Klasterec nad Ohri Děti do 15 let400m/750mneplatí
176IrenaMaláŽ1978ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
177MartinaČížkováŽ1982ŽatecŽeny do 40 let10kmano
178JanMyslivecM1962Unipetrol RPAMuži nad 40 let10kmano
179JitkaVaněčkováŽ1981Běžecký klub UnipetrolŽeny do 40 let10kmne
180FilipMerwitzM2009TepliceDěti do 10 let400m/750mneplatí
181TomášJelínekM1992Florbal JirkovMuži do 40 let10kmano
182jaroslavjaklM1967Sk SlatinyMuži do 60 let21kmne
183JakubStejskalM1984KadaňMuži do 40 let10kmano
184BarboraUllrichováŽ2009Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
185TomášUllrichováM2014Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
186TomášUllrichM2014Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
187LiborAdamecM1976Muži do 50 let21kmano
188Petr PabištaM1968BKJ MostMuži nad 40 let10kmano
189RenataVálečkováŽ1977BKJ MostŽeny nad 40 let10kmano
190JakubHribM1986LochkovMuži do 40 let21kmano
191Martin ChavíkŽ1975Kl-Kamnářství MostMuži nad 40 let10kmano
192MiroslavHyžaM1978Odolena VodaMuži do 50 let21kmano
193Jan WainerM1976Team LounyMuži nad 40 let10kmne
194MarikaStejskalová NovotnáŽ1985KadaňŽeny do 40 let10kmano
195JanaMešoŽ1970USK Přívod Ústí nad.L.Ženy do 50 let21kmano
196PetraFiklíkováŽ1970USK Provod Ústí nad LabemŽeny nad 40 let10kmano
197MartinParpelM1983Hlubany hillsMuži do 40 let21kmano
198MiroslavHolubM1981ChomutovMuži do 40 let10kmano
199MiroslavMolcarM1964BK Běkodo TepliceMuži nad 40 let10kmano
200Vladimír ŠteflM1995BraňanyMuži do 40 let10kmano
201ZdeněkŠlapákM1971Sweep ultimate gymMuži nad 40 let10kmano
202JanaKubicová Ž1972Ženy nad 40 let10kmano
203Martin Provazník M1976Hopman team Žatec Muži do 50 let21kmne
204MarcelaŽateckáŽ1971Hopman ŽatecŽeny do 50 let21kmano
205MarekJuhásM1984Krakovské běhnyMuži do 40 let21kmano
206KristýnaBenešováŽ1987Krakovské běhnyŽeny do 40 let21kmano
207TomášJavornickýM1977DBK KadaňMuži do 50 let21kmano
208PavelNedvědM1958MK KladnoMuži nad 60 let21kmano
209MartinaDvořákováŽ1969Avanti týmŽeny nad 40 let10kmano
210KarelLinhartM1950BK ReKaMuži nad 60 let21kmano
211RenataLinhartováŽ1965BK ReKaŽeny nad 50 let21kmano
212BohdanHofreiterM1968ACES Team Karlovy VaryMuži do 60 let21kmano
213KateřinaGraslováŽ1992PostoloprtyŽeny do 40 let10kmano
214Lenka Jandová Ž1966Most Ženy nad 40 let10kmne
215JanGalajdaM1972LK Jirkov - PyšnáMuži do 50 let21kmano
216Filip MilichovskýM1974Ústí nad LabemMuži do 50 let21kmano
217SvětlušeSobotkováŽ1972Ústí nad LabemŽeny do 50 let10kmano
218JaroslavaStraussováŽ1979MostŽeny nad 40 let10kmne
219ŠárkaVeseláŽ1990ChomutovŽeny do 40 let10kmne
220AnitaKonečnáŽ1969ChomutovŽeny nad 40 let10kmano
221OldřiškaSoukupováŽ1982Brandýs nad LabemŽeny do 40 let10kmano
222JanaFílováŽ1975BK Běkodo TepliceŽeny nad 40 let10kmano
223MichalŠupolM2012SweepSportDěti do 10 let400m/750mneplatí
224LadaHorováŽ1974TepliceŽeny nad 40 let10kmano
225IvoFeixM1974TepliceMuži do 50 let21kmano
226NatašaSlavíkováŽ1954BK ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
227MichalSlavíkM2019LounyDěti do 10 let400m/750mneplatí
228LukášKlánM1987ŽatecMuži do 40 let10kmne
229JánLorincM1972Ústí nad LabemMuži nad 40 let10kmano
230JiříŠvarcM1979KrakovMuži nad 40 let10kmano
231JiříŠvecM1968BílinaMuži nad 40 let10kmano
232MichalHrůzaM1967TepliceMuži do 60 let21kmano
233Martin MarešM1963Zruč-SenecMuži do 60 let21kmano
234AlenaKopeckáŽ1976SC Marathon PlzeňŽeny do 50 let21kmano
235AndreaZemanová Ž1983Ženy do 40 let21kmne
236MilušeČejkováŽ1982ŽatecŽeny do 40 let21kmano
237LenkaStrádalováŽ1998LiberecŽeny do 40 let10kmano
238LenkaStrádalováŽ1976LiberecŽeny nad 40 let10kmano
239PavelKlausM1983Vysoká PecMuži do 40 let21kmano
240MartinVostřelM1995ŽatecMuži do 40 let10kmne
241Jose LuisGarciaM1979GestampMuži nad 40 let10kmano
242LadaČachotskaŽ1988Běžci RadoniceŽeny do 40 let10kmne
243EliškaŠipovaŽ2012Běžci RadoniceDěti do 10 let400m/750mneplatí
244MichalŠupolM1976SWEEP Ultimate SportMuži do 50 let21kmano
245NelaMichalcováŽ2009Atletický oddíl TJ Klášterec nad OhříDěti do 10 let400m/750mneplatí
246PavelPatrochM1971SWEEP ULTIMATE GYMMuži nad 40 let10kmne
247PetrLenkvikM1983LounyMuži do 40 let21kmano
248PavelKomrskaM1974Horní JiřetínMuži do 50 let21kmano
249MiroslavBlažekM1978Bohemia sport ŽatecMuži do 50 let21kmano
250RadekLitvínM1979České BudějoviceMuži do 50 let21kmano
251MartinVošahlíkM1980Czech Tri Works TeamMuži do 40 let21kmano
252PatrikFilingerM2010ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
253EmaFilingerováŽ2012ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
254MichaelaMinaříkováŽ1972LoTeŽeny nad 40 let10kmano
255Zdeněk DolenskýM1993Muži do 40 let10kmano
256MiloslavKrocM1968BrandýsekMuži do 60 let21kmano
257JiříSynekM1974Uranové doly Hamr 1972Muži nad 40 let10kmano
258MarekNěmecM1976JirkovMuži do 50 let21kmano
259PetrHrabákM1983Slowrunners SkvrnanyMuži do 40 let21kmano
260AdamHesteriniM2017KadaňDěti do 10 let400m/750mneplatí
261JiříSzalvaM1967Enem pro násMuži nad 40 let10kmano
262JanaNovákováŽ1974Forrest gump ŽatecŽeny do 50 let21kmne
263VladimírNovákM1975Forrest gump ŽatecMuži nad 40 let10kmne
264PavelVodickaM1964MostMuži do 60 let21kmano
265JosefBeránekM1958Maraton klub KladnoMuži nad 60 let21kmano
266EvaFousováŽ1982Aces team Karlovy VaryŽeny do 40 let10kmano
267PetrČernýM2017MěcholupyDěti do 10 let400m/750mneplatí
268JakubDrdaM2011ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
269PetraOuzkáŽ1981JirkovŽeny do 40 let10kmano
270StanislavOuzkýM1974JirkovMuži do 50 let21kmano
271VojtěchBartoňM1988Veslaři BohemiansMuži do 40 let21kmano
272DanaJiřičnáŽ1969Bonbon PrahaŽeny nad 40 let10kmano
273Jana BláhováŽ1976RadoniceŽeny do 50 let21kmano
274LiborKindlM1972JägerteamMuži do 50 let21kmano
275VáclavKindlM2000JägerteamMuži do 40 let21kmano
276RadekTrollerM1973JägerteamMuži nad 40 let10kmne
277MartinNeumanM1996Veslaři BohemiansMuži do 40 let21kmne
278KamilŠtěpnička M1989Muži do 40 let10kmano
279JakubNovákM1997Veslaři Bohemians PrahaMuži do 40 let21kmne
280PetrMalečekM1979Sací Komando MostMuži nad 40 let10kmano
281JanaBlailováŽ1981KK ChomutovŽeny do 40 let10kmne
282OndřejBlailM1978KK ChomutovMuži nad 40 let10kmne
283EditkaBlailováŽ2009KK ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
284BarunkaBlailováŽ2011KK ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
285PetrBláhaM1999Veslaři BohemiansMuži do 40 let21kmano
286MartinChavíkM2001Veterina BoskoviceDorostenci10kmano
287VěraMrnkováŽ1972BK LounyŽeny do 50 let21kmano
288JosefBryndaM1972GEOSAN GROUP RUN KadaňMuži do 50 let21kmano
289TomášOvčačíkM1972BřeznoMuži nad 40 let10kmano
290EvaTrollerováŽ1973jägerteamŽeny nad 40 let10kmano
291MartinKožíšekM2009Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
292BarboraPoštováŽ1986MostŽeny do 40 let10kmano
293BarboraČernickáŽ1982BerounŽeny do 40 let21kmano
294VojtěchČernickýM2011BerounDěti do 10 let400m/750mneplatí
295AnežkaČernickáŽ2013BerounDěti do 10 let400m/750mneplatí
296FilipHavelM1991BK LounyMuži do 40 let10kmano
297LukášHonzátkoM2012Nové SedloDěti do 10 let400m/750mneplatí
298TadeášZelendaM2014MostDěti do 10 let400m/750mneplatí
299SlávekŠvejdarM1971Triatlet Karlovy VaryMuži do 50 let21kmano
300MilanVopatM1961Milan z horMuži do 60 let21kmne
301VáclavHolýM1978DBK KadaňMuži do 50 let21kmano
302VladimíraChybováŽ1970ČeradiceŽeny nad 40 let10kmano
303PetrSvašekM1965TJ SOKOL ObrniceMuži nad 40 let10kmano
304NaďaGonzorczykováŽ1975Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
305VáclavPöschlM2015Děti do 10 let400m/750mneplatí
306ZuzanaCharvátováŽ2011Bohemia Sport, ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
307EliškaŠimůnkováŽ2001KadaňDorostenky10kmano
308EmaŠimůnkováŽ2004TJ Klášterec nad OhříDorostenky10kmano
309JanaDamaškováŽ1982KadaňŽeny do 40 let10kmano
310MichalLuxaM1990Běžci ChomutovMuži do 40 let10kmano
311RomanBauchnerM1976Sokol HoledečMuži nad 40 let10kmano
312AdélaBauchnerováŽ2010Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
313AdélaLaiblováŽ2015Sokol HoledečDěti do 10 let400m/750mneplatí
314JanLaiblM1978Sokol HoledečMuži nad 40 let10kmano
315LadislavŠtolfaM1983Rozběháme Most / Šneci v běhuMuži do 40 let21kmano
316VojtěchKlailM1980MostMuži do 40 let21kmano
317NikolaKlailováŽ2009AK MostDěti do 10 let400m/750mneplatí
318MiroslavMatěchaM1982TJ Hvězda TrnovanyMuži do 40 let10kmne
319Iveta Hartlová Ž1987Březno Ženy do 40 let21kmano
320Tomas KujicekM1975Bk sporiceMuži do 50 let21kmano
321Dominik ČernohorskýM2000LitvínovDorostenci10kmano
322JanBambasM1972Pivošlap LitvínovMuži nad 40 let10kmano
323MichalaČádováŽ1982Pivošlap LitvínovŽeny do 40 let10kmano
324JanaPavlinskáŽ2001New Roll Runners Ženy do 40 let21kmne
325Vladimír PavlinskýM1969New Roll Runners Muži do 60 let21kmano
326JanaDamaškováŽ1982KadañŽeny do 40 let10kmne
327LukášVomastekM1990Šamšulové z NesuchyněMuži do 40 let10kmne
328LenkaVomastkováŽ1993Šamšulové z NesuchyněŽeny do 40 let10kmne
329TomášVomastekM1992Šamšulové z NesuchyněMuži do 40 let10kmano
330VeronikaŠkaloudováŽ2002AK MostDorostenky10kmne
331EmaBakalářováŽ2009TJ Klášterec nad Ohří Děti do 10 let400m/750mneplatí
332David PanuškaM95STG Strupčice10kmano
333JakubHavelkaM1988LounyMuži do 40 let21kmne
334JiříBrožekM1979Afro33Muži nad 40 let10kmano
335JakubSýkoraM2010Muaythai ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
336ZuzanaSýkorováŽ2013Kočičky ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
337MartinaKůsováŽ1995STG StrupčiceŽeny do 40 let10kmano
338LukášJeníkovskýM1988STG StrupčiceMuži do 40 let10kmano
339StanislavZelenkaM2003KadaňDorostenci10kmano
340JakubFenclM1988Fenny team Most :)Muži do 40 let10kmano
341PetraKomorášováŽ1975LounyŽeny nad 40 let10kmano
342DanielKomorášM1999LounyMuži do 40 let10kmano
343KryštofKmentM2014JirkovDěti do 10 let400m/750mneplatí
344Hermiona Lhotská Ž2012ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
345Ginny LhotskáŽ2014Děti do 10 let400m/750mneplatí
346JiříZelenkaM2000TJ Sokol DomoušiceDorostenci10kmano
347MarcelaPechováŽ1975ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
348OndřejSvobodaM1983vyTRIsk / Annaberg Muži do 40 let21kmano
349DanielPašekM2015ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
350MarekSmištíkM1989ŽATECMuži do 40 let21kmne
351VendulaKubrtováŽ2007TJ Klášterec nad Ohří Děti do 15 let400m/750mneplatí
352PeterUžákM1983ŠK SOKOL JasováMuži do 40 let10kmne
353IvaUrbanováŽ1969Hopman ŽatecŽeny nad 50 let21kmano
354MartinHrbekM1974TepliceMuži nad 40 let10kmne
355Luboš KrátkýM2000Ak ŽatecDorostenci10kmne
356IvaBlažkováŽ2009Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
357ŠtěpánBlažekM2011Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
358MarinaKrátkáŽ1998ŽatecŽeny do 40 let10kmne
359LucieKoňariková Ž2009ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
360TomášUrbanM1999Hopman TeamMuži do 40 let10kmano
361Petr ŠtábM1984ŽatecMuži do 40 let21kmne
362ne
363ne
364ne
365ne
366ne
TOPlist