Hopman duatlon - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.

# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Zaplaceno
1PetrKunaM1987KPMGMuži Aano
2PetraOuzkáŽ1981JirkovŽeny Aano
3StanislavOuzkýM1974JirkovMuži Bano
4CipraJiří M1981Forrest Gump team Muži Aano
5Ciprová OldřiškaŽ1979Forrest Gump team Ženy Bano
6MartinMenzaM1976Karel tým/PlzeňMuži Bano
7AnnaMenzováŽ2010PlzeňMladší žačky Bne
8BarboraŠturmováŽ1985Forrest Gump teamŽeny Aano
9TerezaŠturmováŽ2012Forrest Gump teamMladší žačky Ane
10PetrŠturmM2015Forrest Gump teamMinižactvoneplatí
11VendulkaPraskáŽ1976WeTriDaŽeny Bano
12AdélaPraskáŽ2011Atletika LitvínovMladší žačky Aano
13Miroslav VolfM1973Běžci Chomutov Muži Bano
14Tomáš Rychnovský M1977SKP Sever Teplice Muži Bano
15PavelKočíbM1975Krušnoman TT LitvinovMuži Bne
16LukášKouteckýM1987Cyklokroužek Hopman team ŽatecMuži Aano
17NatálkaKouteckáŽ2011Cyklokroužek Hopman team ŽatecMladší žačky Ane
18RadekJanoušekM1975Cobram Team EPCMuži Bano
19VeronikaJanouškováŽ2003VK Sever ŽatecDorostenkyano
20DrahomírKoudelkaM1971Meixner ConsultingMuži Bne
21DominikPaurM2003ŽatecDorostenciano
22PatrikPaurM2003ŽatecDorostenciano
23VáclavHermanM2011ŽatecMladší žáci Aano
24VojtěchHermanM2014ŽatecMinižactvoneplatí
25JiříJandaM2009Povrly/Cobram juniorMladší žáci Bano
26KarolínaJandováŽ2011Povrly/Cobram juniorMladší žačky Aano
27MartinBorovskýM1973Cobram team PPCMuži Bano
28KamilaSlavíkováŽ1990MěcholupyŽeny Aano
29KarolínaDostalováŽ2016MěcholupyMinižactvoneplatí
30BarboraUllrichováŽ2009Bohemia sport ŽatecMladší žačky Bne
31VáclavTichýM1985Cobram team PPCMuži Aano
32OndřejSoukupM1983Cobram team PPCMuži Aano
33JaroslavKubátM1971Cobram team PPCMuži Bano
34JakubReblM1987Cobram team PPCMuži Aano
35PavelMájM1977Cobram team PPCMuži Bano
36MartinKobíkM1987Cobram team PPCMuži Aano
37MilanSklenkaM1965Cobram team PPCMuži Bano
38Michal UllmannM1985Cobram team PPCMuži Aano
39LucieŠultováŽ1998Ženy Ane
40RadekKrummerM1988Triatlet K.VaryMuži Ane
41VladimírKaplanM1971Cobram team PPCMuži Bano
42PetrRýdlM1983Cobram team PPCMuži Aano
43LukášFantaM1985Cobram team PPCMuži Aano
44DavidKučeraM1974Cobram team PPCMuži Bano
45PetraMaťákováŽ1984Cobram team PPCŽeny Aano
46LucieČečrlováŽ1979Cobram team PPCŽeny Bano
47RomanaTyrpeklováŽ1973Cobram team PPCŽeny Bano
48PavelTyrpeklM1969Cobram team PPCMuži Bano
49JanWainerM1976Team LounyMuži Bne
50VilémLedvinaM1991Cobram team PPCMuži Aano
51JaroslavLahodaM1968Cobram team PPCMuži Bano
52CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži Bano
53NikolRichterováŽ1987DB TragédkyŽeny Ane
54EmaKošťálováŽ2005Hopman Team ŽatecStarší žačky Bne
55Martin Provazník M1976Hopman team Žatec Muži Bne
56AdamSoukupM2008Cobram team PPCStarší žáci Aano
57DagmarForejtovaŽ1981Ženy Aano
58Dominik VokrackaŽ2010Mladší žačky Bano
59TerezieVokrackovaŽ2012Mladší žačky Ane
60MichalKoubekM1979SKP Sever TepliceMuži Bano
61PavelBeckM1975Krušnohorský výšvihMuži Bano
62ZdeněkSteinerM1988MTB Team SK ChyňavaMuži Aano
63JanGalajdaM1972LK Jirkov / PyšnáMuži Bano
64MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži Bano
65BarboraJandová Ž2000Veslařský klub Ohře LounyŽeny Ane
66MichalŠupolM2012SweepSportMladší žáci Ane
67MichalŠupolM1976SweepSportMuži Bano
68Nataša SlavíkováŽ1954BK ŽatecŽeny Bano
69MichalSlavíkM2012LounyMladší žáci Ane
70PřemyslSynekM2007TJ Lokomotiva ŽatecStarší žáci Ane
71ValentýnaSynkováŽ2007Plavání ŽatecStarší žačky Ane
72VeronikaBenkováŽ1996Ženy Aano
73VojtěchMarvanM1987Hnízdil TeamMuži Ane
74KryšofKačírekM2001Juniořine
75LukášHonzátkoM2012Nové SedloMladší žáci Ane
76JaroslavPelcM1975Běžci ChomutovMuži Bano
77OndřejLitresitsM1986Hornettlon.czMuži Ane
78JakubSýkoraM2010Muaythai ChomutovMladší žáci Bano
79ZuzanaSýkorováŽ2013Kočičky ChomutovMinižactvoneplatí
80JitkaSýkorováŽ1979Kočičky ChomutovŽeny Bano
81PavelSýkoraM1980Muži Aano
82Ginny Lhotská Ž2014Minižactvoneplatí
83ZdeněkŠlapák M1971Sweep ultimate gymMuži Bne
84Jaroslav Provazník M1981LounyMuži Ane
85LucieKejřováŽ2012Baník OsekMladší žačky Aano
86MarkétaKejřováŽ2012Baník OsekMladší žačky Aano
87JanaPánkováŽ1983Sweep Ultimate GymŽeny Aano
88OndřejHomolkaM1977RunczechMuži Bano
89AnnaGrešákováŽ1990Ženy Ane
90MarkétaLoulováŽ1983Veslařský klub Ohře LounyŽeny Ane
91Jakub ŘimnáčM2003Hopman team Žatec Dorostencine
92Petr Řimnáč M2011Žatec Mladší žáci Ane
93Pavel Řimnáč M2011Žatec Mladší žáci Ane
94IvanaKaškováŽ1999Láca týmŽeny Aano
95FilipUrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži Aano
96AnnaPorubčanováŽ1999Láca týmŽeny Ane
97PetrSlámaM1979ŽatecMuži Bano
98MiloslavKrocM1968BrandýsekMuži Bne
99DavidJandaM1987Harfa sport teamMuži Ane
100EnricoFialaM1971SPARTAK PRAHA 4Muži Bne
101MichalHouškaM1978HoušánciMuži Bano
102MatyášHouškaM2011HoušánciMladší žáci Aano
103LukášHouškaM2013HoušánciMinižactvoneplatí
104MarekMacháčekM1976Triatlet Karlovy VaryMuži Bano
105PetrGinzelM1972AqvasportclubMuži Bne
106MarekVášaM1981Triatlet Karlovy VaryMuži Aano
107JanaDubcováŽ1988KOME KrasliceŽeny Ane
108HugoMacháčekM2009Triatlet Karlovy VaryMladší žáci Bne
109RadekHaišmanM2000Hopman Team ŽatecMuži Ane
110EmaŠimůnkováŽ2004TJ Klášterec nad OhříDorostenkyano
111EliškaŠimůnkováŽ2001KadaňJuniorkyano
112ŠtěpánkaŠimůnkováŽ1998KadaňŽeny Aano
113PatrikFilingerM2010ŽatecMladší žáci Bne
114EmaFilingerováŽ2013ŽatecMinižactvoneplatí
115PetrKorellusM1979Triatlet Karlovy VaryMuži Bano
116JakubKorellusM2011Triatlet Karlovy VaryMladší žáci Aano
117LukášKorellusM2009Triatlet Karlovy VaryMladší žáci Bano
118Petra EmilieVotočkováŽ1984Gigathlon Czech RepublicŽeny Aano
119LibušeŽákováŽ2010ChomutovMladší žačky Bne
120KateřinaFantováŽ2014Cobram Team EPCMinižactvoneplatí
121VojtěchBartoňM1988Veslaři BohemiansMuži Aano
122Mikuláš Raichl M2002Koloshop TeamJuniořiano
123JakubGloserM2001Cobram team PPCJuniořine
124MatoušŠťastnýM2010Mladší žáci Bano
125JakubRakovičM1988LetyMuži Aano
126TomasFaitM1988Gradus s.r.o.Muži Aano
127JakubNovákM1997VK BohemiansMuži Ane
128FrantišekBulavaM1966Lokomotiva BerounMuži Bano
129RadekVostřelM2002AK ŽatecJuniořine
130MatějRakovičM1991LetyMuži Ane
131TomášKarabinošM1983Café RacersMuži Ane
132ZdeněkBauerM1985SK Chyňava MTB TEAMMuži Ane
133AlešGlaubaufM1989KladnoMuži Ane
134VeronikaHnidzíkováŽ2013Minižactvoneplatí
135Karolína HnidzíkováŽ2011Mladší žačky Aano
136ProkopSebránekM2008Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemStarší žáci Ane
137AnnaLangerováŽ2005Atletika KadaňStarší žačky Bne
138EnricoFialaM1971SPARTAK PRAHA 4Muži Bne
139RadekGruber M1981Cobram team PPCMuži Aano
140AntonínBönischM2009Triatlet Karlovy VaryMladší žáci Bne
141Minižactvoneplatí
142Minižactvoneplatí
143Minižactvoneplatí
144Minižactvoneplatí
TOPlist