Žatecký půlmaraton a desítka - průběžné výsledky virtuálního závodu

Za platné se považují všechny běžecké výkony, které byly zaběhnuty v období od 11. dubna do 1. května 2020.
Každý závodník může nahrát více výkonů, po ukončení závodu se bude počítat ten nejrychlejší.

GPX záznamy oficiálních tratí ke stažení:

GPX Desítka GPX Půlmaraton


Půlmaraton - oficiální trať

# Výsledný čas Jméno Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Datum
101:23:00Martin Sýkora M1978Rafting OhřeMuži do 50 let12. dubna
201:23:22Marek SmištíkM1989Fbc Jazzmani Žatec Muži do 40 let29. dubna
301:25:35Filip UrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži do 40 let25. dubna
401:25:54Luboš KrátkýM2000Ak ŽatecMuži do 40 let11. dubna
501:29:38Jan BajboraM1980AK BílinaMuži do 50 let15. dubna
601:32:21Jan SeidlM1986Siko KoupelnyMuži do 40 let25. dubna
701:32:37Michal StumpfM1980M.E.N. run teamMuži do 50 let28. dubna
801:35:20Tomáš ZachM1983Hopman Team ŽatecMuži do 40 let1. května
901:38:13Martin Provazník M1976Hopman Team Žatec Muži do 50 let25. dubna
1001:38:37Michal StumpfM1980M.E.N. run teamMuži do 50 let19. dubna
1101:38:39Dušan ProkešM1970ChomutovMuži do 60 let26. dubna
1201:38:50Mirek UrbanM1969Hopman Team ŽatecMuži do 60 let19. dubna
1301:38:55Karel GraslM1971PostoloprtyMuži do 50 let21. dubna
1401:38:58Gabriela KorbášováŽ1973BK ŽatecŽeny do 50 let1. května
1501:39:37Zdeněk RosaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let18. dubna
1601:41:10Karel LinhartM1950BK ReKaMuži nad 60 let28. dubna
1701:41:55Tomáš VomastekM1992Nesuchyňský šamšulové Muži do 40 let25. dubna
1801:43:47Martin KobíkM1987Cobram teamMuži do 40 let16. dubna
1901:44:45Milan ZaťkoM1962ŽatecMuži do 60 let22. dubna
2001:46:51Josef BryndaM1972GEOSAN GROUP Run KadaňMuži do 50 let25. dubna
2101:47:21Martin BorovskýM1973Cobram teamMuži do 50 let18. dubna
2201:48:38Filip UrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži do 40 let19. dubna
2301:49:34Petra ŠmerákováŽ1979Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let28. dubna
2401:50:08Ctibor ČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let19. dubna
2501:50:31Tomáš Vokrouhlík M1972SenkovMuži do 50 let20. dubna
2601:52:52Milan HudekM1973VýškovMuži do 50 let1. května
2701:54:43Lukáš KouteckýM1987Hopman Team ŽatecMuži do 40 let11. dubna
2802:00:41Helena Hudáková Ž1967Hopman team Žatec Ženy nad 50 let26. dubna
2902:02:39Václav TichýM1985Cobram teamMuži do 40 let18. dubna
3002:04:06Vilém LiebigM1965ChomutovMuži do 60 let30. dubna
3102:04:06Radka Liebigová KlírováŽ1978ChomutovŽeny do 50 let30. dubna
3202:04:09Eliška NesvadbováŽ1988ŽatecŽeny do 40 let21. dubna
3302:04:17Jiří SládekM1960Hopman Team ŽatecMuži nad 60 let26. dubna
3402:05:04Miroslav VolfM1973Běžci ChomutovMuži do 50 let1. května
3502:05:27Martin ProcházkaM1984Hopman teamMuži do 40 let25. dubna
3602:05:27Martin ProcházkaM1984Hopman teamMuži do 40 let25. dubna
3702:05:35Vilém LiebigM1965ChomutovMuži do 60 let16. dubna
3802:05:38Radka Liebigová KlírováŽ1978ChomutovŽeny do 50 let16. dubna
3902:06:10Lenka TručkováŽ1985DrusklodolŽeny do 40 let19. dubna
4002:08:49Kateřina GraslováŽ1992PostoloprtyŽeny do 40 let26. dubna
4102:09:11Olga DryjeŽ1981Charvátce Ženy do 40 let30. dubna
4202:11:00Petr AntoniM1974ŽATECMuži do 50 let15. dubna
4302:11:12Iva UrbanováŽ1969Hopman Team ŽatecŽeny nad 50 let25. dubna
4402:11:45Kamil HajnýM1973Hopman Team ŽatecMuži do 50 let15. dubna
4502:14:27Kateřina J HornováŽ1983Hopman Team ZatecŽeny do 40 let1. května
4602:15:30Martin MotlM1969DrusklodolMuži do 60 let19. dubna
4702:16:39Eva CoprivováŽ1999Hopman Team Žatec Ženy do 40 let24. dubna
4802:22:49Jan Šmejc ml M1990Hopman team Žatec Muži do 40 let1. května
4902:25:50Hana GraslováŽ1970PostoloprtyŽeny nad 50 let26. dubna
5002:28:34Šárka UrbanováŽ1972Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let29. dubna
5102:29:22Andrea LangmaierováŽ1990Roudnice nad LabemŽeny do 40 let17. dubna
5202:29:22Tomáš Sýkora M1988Hopman Team ŽatecMuži do 40 let17. dubna
5302:34:10Michaela HavlíčkováŽ1973Hvězda SeveruŽeny do 50 let30. dubna


Desítka - oficiální trať

# Výsledný čas Jméno Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Datum
100:35:45Jan KárníkM1980T. J. Sokol Unhošť Muži do 50 let1. května
200:36:06Natanael ProcházkaM2002AK Škoda PlzeňMuži do 40 let24. dubna
300:37:09Luboš KrátkýM2000Ak ŽatecMuži do 40 let24. dubna
400:37:10Radek VostřelM2002AK ŽatecMuži do 40 let29. dubna
500:37:32Marek SmištíkM1989Fbc Jazzmani ŽatecMuži do 40 let23. dubna
600:39:37Jan BajboraM1980AK BílinaMuži do 50 let19. dubna
700:39:38Anežka ŠevčíkováŽ2001Kome KrasliceŽeny do 40 let24. dubna
800:41:20Filip UrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži do 40 let12. dubna
900:42:19Michal StumpfM1980M.E.N. run teamMuži do 50 let26. dubna
1000:43:02Mirek UrbanM1969Hopman Team ŽatecMuži do 60 let12. dubna
1100:43:04Gabriela KorbášováŽ1973BK ŽatecŽeny do 50 let30. dubna
1200:43:40Jaroslav Provazník M1981LounyMuži do 40 let18. dubna
1300:43:59Zdeněk RosaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let29. dubna
1400:44:05Dušan ProkešM1970ChomutovMuži do 60 let22. dubna
1500:44:07Martin Provazník M1976Hopman Team Žatec Muži do 50 let17. dubna
1600:44:31Martin KobíkM1987Cobram teamMuži do 40 let26. dubna
1700:44:38Miroslav MolcarM1964BK Běkodo TepliceMuži do 60 let23. dubna
1800:44:39Karel LinhartM1950BK ReKaMuži nad 60 let23. dubna
1900:45:01Zdeněk RosaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let11. dubna
2000:45:48Karel GraslM1971PostoloprtyMuži do 50 let19. dubna
2100:46:23Lukáš KouteckýM1987Hopman Team ŽatecMuži do 40 let24. dubna
2200:46:57Josef BryndaM1972GEOSAN GROUP Run KadaňMuži do 50 let18. dubna
2300:47:44Miroslav Volf M1973Běžci Chomutov Muži do 50 let30. dubna
2400:47:47Josef BryndaM1972GEOSAN GROUP Run KadaňMuži do 50 let11. dubna
2500:48:00Martin BorovskýM1973Cobram teamMuži do 50 let11. dubna
2600:48:01Ctibor ČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let24. dubna
2700:48:32Petr Provazník M1978Hopman Team žatec Muži do 50 let18. dubna
2800:48:54Petra ŠmerákováŽ1979Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let18. dubna
2900:49:16Dita ŠevčíkováŽ1973Kome KrasliceŽeny do 50 let24. dubna
3000:49:41Jiří KopeckýM1975ŽatecMuži do 50 let22. dubna
3100:49:49Michal ČernýM1985MecholupyMuži do 40 let26. dubna
3200:50:22Milan HudekM1973Výškov.Muži do 50 let21. dubna
3300:51:12Petr DoktorM1989Žatec Muži do 40 let18. dubna
3400:51:12Marek SmištíkM1989Žatec Muži do 40 let18. dubna
3500:51:16Martin ŠevčíkM1968Hopman Team ŽatecMuži do 60 let1. května
3600:51:23Radek JanoušekM1975COBRAM TEAMMuži do 50 let12. dubna
3700:51:23Radek KoubaM1976Hopman Team ŽatecMuži do 50 let1. května
3800:51:34Petra ŠmerákováŽ1979Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let24. dubna
3900:52:15Lukáš FantaM1985Cobram teamMuži do 40 let18. dubna
4000:52:23Jiří EisenhammerM1974ChomutovMuži do 50 let22. dubna
4100:52:23Vilém LiebigM1965ChomutovMuži do 60 let22. dubna
4200:52:35Radim Lukáš M1989ŽatecMuži do 40 let25. dubna
4300:52:54Jiří SládekM1960Hopman Team ŽatecMuži nad 60 let28. dubna
4400:53:00Helena Hudáková Ž1967Hopman team Žatec Ženy nad 50 let23. dubna
4500:53:11Radim LukášM1989ŽatecMuži do 40 let18. dubna
4600:54:41Kamil HajnýM1973Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21. dubna
4700:54:41Petr AntoniM1974ŽatecMuži do 50 let21. dubna
4800:55:00Josef SvobodaM1949ChomutovMuži nad 60 let25. dubna
4900:55:04Eliška NesvadbováŽ1988ŽatecŽeny do 40 let25. dubna
5000:55:09Barbora ČervenkováŽ1999Hopman Team ŽatecŽeny do 40 let25. dubna
5100:55:20Lucie SmekováŽ1986Bohemia Sport ŽatecŽeny do 40 let30. dubna
5200:55:52Jan MelčM1985MutějoviceMuži do 40 let28. dubna
5300:56:02Kateřina GraslováŽ1992PostoloprtyŽeny do 40 let19. dubna
5400:56:11Michal SchmidtM1977Hopman team ŽatecMuži do 50 let27. dubna
5500:56:18Marcela ŽateckáŽ1971Hopman team ŽatecŽeny do 50 let26. dubna
5600:56:23Martina MikulováŽ1998Hopman Team ŽatecŽeny do 40 let25. dubna
5700:56:26Petra ŠmerákováŽ1979Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let12. dubna
5800:56:44Lukáš Klán M1987Žatec Muži do 40 let13. dubna
5900:56:55Vladimir ŠeretkaM1972ŽatecMuži do 50 let19. dubna
6000:57:15Eva CoprivováŽ1999Hopman Team Žatec Ženy do 40 let12. dubna
6100:57:39Miroslav BelhaM1997MěcholupyMuži do 40 let22. dubna
6200:58:36Karel UrbanM1970Hopman Team ŽatecMuži do 60 let29. dubna
6300:58:36Martin ŠevčíkM1968Hopman Team ŽatecMuži do 60 let29. dubna
6400:58:45Kateřina J HornováŽ1983Hopman Team ŽatecŽeny do 40 let18. dubna
6500:59:22Michaela ČervenkováŽ1975Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let25. dubna
6600:59:33Alena PotužníkováŽ1989KocourovŽeny do 40 let1. května
6700:59:47Nataša SlavíkováŽ1954BK ŽatecŽeny nad 50 let24. dubna
6800:59:55Renata ProkešováŽ1971ChomutovŽeny do 50 let26. dubna
6901:00:08Patrik PaurM2003COBRAM TEAMMuži do 40 let12. dubna
7001:00:26Veronika JanouškováŽ2003COBRAM TEAMŽeny do 40 let12. dubna
7101:01:23Jitka WagnerováŽ1961HoledečekŽeny nad 50 let25. dubna
7201:03:05Hana GraslováŽ1970PostoloprtyŽeny nad 50 let19. dubna
7301:04:10Šárka UrbanováŽ1972Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let1. května
7401:05:16Lenka JanoškováŽ1971ŽatecŽeny do 50 let30. dubna
7501:05:24Petra ŠmerákováŽ1979Hopman Team ŽatecŽeny do 50 let30. dubna
7601:07:26Lenka JanoškováŽ1971ŽatecŽeny do 50 let12. dubna
7701:10:07Viktar ViarshyninM1979ŽatecMuži do 50 let29. dubna
7801:10:07Iva UrbanováŽ1969Hopman team ŽatecŽeny nad 50 let29. dubna
7901:18:47Veronika SkružnáŽ1989Ženy do 40 let19. dubna
8001:18:49Michaela DvořákováŽ1994PozořiceŽeny do 40 let24. dubna
8101:18:50David UrbanM1995ŽatecMuži do 40 let24. dubna
8201:22:57Martin Kavčak M1983Muži do 40 let30. dubna


Půlmaraton - neoficiální trať

# Výsledný čas Jméno Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Datum
101:33:46Bohdan HofreiterM1968ACES Team Karlovy VaryMuži do 60 let25. dubna
201:41:26Filip ŠkorvagaM1995LounyMuži do 40 let30. dubna
301:46:55Marcel VltavskýM1964ACES Karlovy VaryMuži do 60 let12. dubna
401:51:16Marie KunstátováŽ1979Šneci v běhuŽeny do 50 let11. dubna
501:58:28Jiří ŠvarcM1979KrakovMuži do 50 let11. dubna
602:06:57Michal HavlicekM1971ACES Team K.VaryMuži do 50 let21. dubna
702:08:59Ivana VávrůŽ1988TJ VTŽ ChomutovŽeny do 40 let1. května
802:10:09Jiří SládekM1960Hopman Team ŽatecMuži nad 60 let1. května
902:18:48Ivana VávrůŽ1988TJ VTŽ ChomutovŽeny do 40 let27. dubna


Desítka - neoficiální trať

# Výsledný čas Jméno Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Datum
100:40:07Simona NekolováŽ1985MK Kladno Ženy do 40 let25. dubna
200:40:39Petr BláhaM1999Veslaři BohemiansMuži do 40 let14. dubna
300:43:34Filip ŠkorvagaM1995LounyMuži do 40 let1. května
400:48:09Marcel VltavskýM1964ACES Karlovy VaryMuži do 60 let28. dubna
500:51:35Martin VávraM1989ŽatecMuži do 40 let14. dubna
600:51:43Renata Fišerová Ž1975BK Běkodo TepliceŽeny do 50 let29. dubna
700:51:43Pavel MajerM1976Spona Teplice Muži do 50 let29. dubna
800:51:55Miroslav BlažekM1978Bohemia sport ŽatecMuži do 50 let21. dubna
900:52:07Václav TichýM1985Cobram teamMuži do 40 let13. dubna
1000:52:36Jiří SládekM1960Hopman Team ŽatecMuži nad 60 let15. dubna
1100:53:09Michal HavlicekM1971ACES Team K.VaryMuži do 50 let26. dubna
1200:54:08Kristýna KroftováŽ1998PrahaŽeny do 40 let27. dubna
1300:54:27Pavlína JirkovskáŽ1972Rozběháme RakovníkŽeny do 50 let11. dubna
1400:54:40Kamila HofmannováŽ1992Žatec / NorthchapelŽeny do 40 let15. dubna
1500:57:53Jan PodolskýM1979KadaňMuži do 50 let11. dubna
1600:58:12Kristýna VlachynskáŽ1978HaKi-RunŽeny do 50 let27. dubna
1701:00:00Vladimira ChybováŽ1970Čeradické bjehnyŽeny nad 50 let28. dubna
1801:00:02Jana Dvořáková Ž1969TJ Klášterec nad Ohří Ženy nad 50 let30. dubna
1901:00:52Lenka StrádalováŽ1976Hopman Žatec ( Liberec)Ženy do 50 let19. dubna
2001:01:59Martina MakraiováŽ1980JirkovŽeny do 50 let14. dubna
2101:03:36Daniel MilyanM1971ŽatecMuži do 50 let25. dubna
2201:05:22Lenka Jandová Ž1966Rozběháme Most Ženy nad 50 let22. dubna
2301:06:05Katerina TremlŽ1977Franky u HazlovaŽeny do 50 let26. dubna
2401:15:18Michaela HavlíčkováŽ1973Hvězda SeveruŽeny do 50 let1. května
2501:16:01Veronika SkružnáŽ1989ŽatecŽeny do 40 let25. dubna